30. urodziny hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie!

30. urodziny hotelu Radisson Blu Sobieski  w Warszawie!

Radisson Blu Sobieski Hotel w Warszawie, jedno z najbardziej prestiżowych miejsc noclegowych w stolicy, świętował swoje trzydzieste urodziny w niezapomnianym stylu. Uroczystość jubileuszowa, która odbyła się 21 czerwca, zgromadziła kluczowych partnerów, najważniejszych klientów, media oraz influencerów, tworząc wyjątkową atmosferę podczas tego wydarzenia.

Hotel przygotował wielką niespodziankę dla zaproszonych gości, przekształcając wejście w prawdziwy spektakl. Czerwony dywan i dwaj huzarzy na koniach wciągnęli uczestników w odpowiedni nastrój już na samym początku. Wewnątrz hotelu odbyła się również wystawa, która prezentowała bogatą historię i osiągnięcia hotelu, pozwalając gościom na fascynującą podróż przez 30 lat.

W uznaniu dla obecności i wsparcia gości, Radisson Blu Sobieski Hotel w Warszawie wręczył im pamiątkowe prezenty - specjalnie wybite monety upamiętniające 30. rocznicę hotelu. Jednak głównym punktem wieczoru była multimedialna prezentacja, która ukazała historię hotelu, podkreślając jego transformacje na przestrzeni lat oraz przyszłe plany dotyczące podróży służbowych i rekreacyjnych.

Wartościowe przemówienia dyrektora generalnego Pascala Gadeta i dyrektora zarządzającego Niemiec i Polski, Macieja Miazka, podkreśliły zaangażowanie hotelu w dostarczanie wyjątkowej obsługi oraz wyraziły wdzięczność partnerom, kluczowym klientom i pracownikom, którzy przyczynili się do sukcesu hotelu.

Na scenie zabłysnęła również niezwykła Katarzyna Pakosińska wraz z zespołem "Grupa MoCarta", zachwycając zgromadzonych gości występami pełnymi humoru i zabawy, które wzbogaciły program wydarzenia. Uczestnicy mieli okazję delektować się różnorodnymi przysmakami kulinarnej sztuki, które zostały zaprezentowane w formie zimnych i ciepłych bufetów. Goście mieli również okazję uczestniczyć w stacjach gotowania na żywo, gdzie serwowano krewetki na tostach francuskich, pieczony rostbef oraz wędzony w całości jesiotr. Dodatkowo, przeprowadzono loterię, w której uczestnicy mogli wygrać vouchery na pobyty w hotelach Radisson w Polsce, Europie i Dubaju, co podkręciło atmosferę tego wyjątkowego wieczoru.

30 rocznica Radisson Blu Sobieski Hotel w Warszawie była doniosłym wydarzeniem, które nie tylko upamiętniło bogate dziedzictwo hotelu, ale także postawiło podwaliny pod jego dalszy rozwój w nadchodzących latach.

INFORMACJA PRASOWA