22. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2014

22. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2014

W dniach 27-29 listopada br. po raz kolejny odbędą się w Warszawie Międzynarodowe Turystyczne Targi TT Warsaw 2014. Na oficjalnej stronie wydarzenia już teraz można dokonać rejestracji online, by móc bezpłatnie wziąć udział w evencie.

Targi TT Warsaw skierowane są przede wszystkim do przedstawicieli branży turystycznej, a więc do właścicieli i managerów biur podróży, hoteli oraz innych obiektów turystycznych. W warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska najnowsze usługi i produkty branży turystycznej zaprezentują wystawcy z Polski oraz z zagranicy. Pierwszy dzień skierowany jest do przedstawicieli branży, jednak dwa pozostałe będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Oferowana przez MT Targi Polska możliwość internetowej rejestracji jest wygodnym rozwiązaniem dla uczestników wydarzenia. Nie tylko umożliwi to szybsze wejście na teren hal targowych, ale przede wszystkim gwarantuje darmowy bilet wstępu. Zapisy online potrwają do 25 listopada.

W tym roku Targach Turystycznych prezentacji dokonają przedstawiciele atrakcji turystycznych zarówno z kraju jak i z zagranicy. Udział wezmą także przedsiębiorcy i właściciele biur podróży i hoteli. Jednym z głównych tematów tegorocznych targów będzie błyskawicznie rozwijająca się turystyka biznesowa, a także najnowsze technologie w dziedzinie turystyki. Po raz kolejny odbędzie się konkurs „Nowe Technologie w Turystyce – Tech.Travel Award”.

Ponadto całemu wydarzeniu towarzyszyć będą liczne prelekcje i wystąpienia osób znanych w branży turystycznej. Przedsiębiorcy i biznesmeni będą mieli okazję poszerzyć swoje zawodowe kontakty, także z firmami zagranicznymi. Powstanie również specjalne stoisko promujące sporty zimowe oraz grę w golfa, gdzie uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w tematycznych konkursach oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

INFORMACJA PRASOWA