10 lat razem. Urodziny trzech krakowskich obiektów

10 lat razem. Urodziny trzech krakowskich obiektów

Dziesięć lat pełnych niezapomnianych wydarzeń, spektakli i kongresów. W Krakowie, sercu kulturalnej Polski, trzy kluczowe obiekty: TAURON Arena Kraków, ICE Kraków Congress Centre oraz EXPO Kraków, świętują dziesięciolecie swojej działalności.

Od momentu powstania te trzy obiekty stały się filarami miasta, promując Kraków jako wyjątkowe miejsce dla wydarzeń biznesowych, kulturalnych, sportowych i targowych. Ich rola w rozwijaniu turystyki oraz kultury jest nie do przecenienia.

15 kwietnia 2024 roku, w roku swoich jubileuszy, podpisano uroczystą Deklarację Woli Współpracy. TAURON Arena Kraków, ICE Kraków Congress Centre oraz EXPO Kraków zobowiązały się do dalszego wspólnego działania na rzecz rozwoju miasta jako głównego centrum wydarzeń na arenie krajowej i międzynarodowej.

Podpisanie Deklaracji było momentem symbolicznym, potwierdzającym zaangażowaniewszystkich stron w kreowanie atrakcyjnej oferty dla organizatorów różnorodnych wydarzeń. Dzięki współpracy i komplementarności oferowanych usług, Kraków staje się jeszcze bardziej konkurencyjny na rynku spotkań i kongresów.

Uroczystość podpisania Deklaracji była świadectwem wspólnej woli, czego dowodem było podpisanie przez prezesów i wiceprezesów zarządów odpowiednich spółek: Małgorzatę Marcińską i Jacka Gryzło z TAURON Arena Kraków, Izabelę Błaszczyk i Paulę Fanderowską z ICE Kraków Congress Centre oraz Ewę Woch z EXPO Kraków.

To nie tylko deklaracja współpracy, ale również świadectwo siły i znaczenia tych trzech obiektów dla miasta. Podpisanie Deklaracji jest częścią wspólnych obchodów 10. rocznicy ich działalności, która rozpoczęła się w 2014 roku.

INFORMACJA PRASOWA