1 czerwca dla DoubleTree by Hilton Łódź to bardzo ważna data - i nie chodzi tu tylko o Dzień Dziecka!

1 czerwca dla DoubleTree by Hilton Łódź to bardzo ważna data - i nie chodzi tu tylko o Dzień Dziecka!

Dla hotelu DoubleTree by Hilton Łódź 1 czerwca to nie tylko Dzień Dziecka, ale również dzień ponownego otwarcia.

Łódzki hotel od 19 marca był zamknięty z powodu epidemii koronawirusa. Od kilku tygodni zespół DoubleTree by Hilton Łódź szykował się na otwarcie hotelu - wdrażał standardy bezpieczeństwa i szkolił swoich pracowników. 

Od 18 maja można było już korzystać z hotelowego 10th Floor SPA. Ale dopiero od dzisiaj (1 czerwca) hotel otworzył swoje pokoje dla gości - łącznie hotel oferuje 200 pokoi. 

- Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że po uruchomieniu obiektu nie możemy od razu liczyć na pełne obłożenie, ale w obecnej sytuacji staramy się robić małe kroki naprzód - informuje Dominik Chrapek, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Łódź. – Na czerwiec mamy już pierwsze rezerwacje od osób podróżujących w celach służbowych. Czekamy też na dalsze decyzje dotyczące możliwości organizacji większych spotkań. Poza tym pracujemy nad ofertą sylwestrową - wylicza.

– Jesteśmy dobrze przygotowani, chcemy zapewnić gościom i pracownikom bezpieczne warunki sanitarne, zgodne z wytycznymi i zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Światowej Organizacji Zdrowia – podkreśla Dominik Chrapek. Hotel od momentu pierwszego uruchomienia zajmuje czołowe miejsca w wewnętrznych rankingach międzynarodowej sieci Hilton w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki pod względem utrzymania czystości i higieny. - Cały zespół jest skoncentrowany na tym, by zadbać o komfort i jak najlepsze samopoczucie wszystkich gości hotelu – dodaje Chrapek.

DoubleTree by Hilton Łódź, oprócz miejsc noclegowych i strefy Spa&Health Club, swoim gościom oferuje również restaurację Four Colors, Golden Bar i centrum konferencyjne. Do hotelu przylegają także hale Wytwórni Filmów Fabularnych, co daje organizatorom eventów dodatkową przestrzeń konferencyjno-wystawienniczą. Styl hal nawiązuje do filmowej historii miejsca.

Życzymy powodzenia i wielu sukcesów!

DOUBLETREE BY HILTON ŁÓDŹ

Film Hotel Sp. z o. o.

ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

Tel +48 42 2088000, Fax +48 42 2088001

lodz.doubletree.com


INFORMACJA PRASOWA