„Złoty Standard” dla Villi Hoff

„Złoty Standard” dla Villi Hoff
Villa Hoff z Trzęsacza otrzymała ważne wyróżnienie. Po szczegółowym audycie obiekt otrzymał certyfikat „Złoty Standard” w kategorii obsługa gościa hotelowego.

Kolejny etap weryfikacji obiektów hotelowych w Programie „Złoty Standard” zakończył się w lipcu. Villa Hoff została wyróżniona w zakresie obsługi gościa hotelowego. Wyróżnienie zostało przyznane na podstwie wyników wizyty audytowej, w czasie której badano efektywność obiektu hotelowego w zakresie obsługi klienta, działań marketingowych, polityki cenowej i promocji cenowych oraz budowy potencjału organizacji.

W kategorii, w której Villa Hoff została wyróżniona badano standardy obsługi recepcyjnej i parkingowej, jakosć obsługi w punkcie gastronomicznym i czynności w zakresie pielęgnacji obiektu, a także procedurę informowania klienta oraz procedurę zakwaterowania i wykwaterowania. Obiekt otrzymał pozytywne oceny, dlatego został wyróżniony prestiżownym certyfikatem „Złoty Standard”.

Jak zapewniają pracownicy i właściciele nastawienie na wysoką jakość świadczonych usług jest priorytetem dla całego zespołu Villa Hoff Wellness & Spa od początku istnienia obiektu.

Villa Hoff Wellness & SPA położona jest nad samym morzem, w malowniczym Trzęsaczu. Swoim Gościom oferuje wypoczynek w komfortowych pokojach i apartamentach. W wolnym czasie goście mogą odprężyć się w profesjonalnym SPA, bądź spędzić miło czas z przyjaciółmi w Restauracji czy Lobby Barze.