"Piersi w mieście" - Żyj pełną piersią, przyjdź i zadbaj o siebie!

"Piersi w mieście"  - Żyj pełną piersią, przyjdź i zadbaj o siebie!
W ramach Jubileuszu 25-lecia Amazonki Warszawa-Centrum zapraszają 8 września 2012 r. do udziału w akcji promującej zdrowie Polek "Piersi w mieście".

Akcja rozpocznie się XV Jubileuszowym Marszem Różowej Wstążki. Spotykamy się tradycyjnie na Nowym Świecie przy ul. Chmielnej o godz. 12.00. Wspólnie przejdziemy do Miasta Zdrowia i Urody przed wejściem głównym Pałacu Kultury i Nauki. O godz. 12.30 pobijemy rekord Guinessa w nauce samobadania piersi. O 13.00 odbędzie się pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego „Adam kontra rak piersi”. W Mieście Zdrowia i Urody będzie można wykonać USG, mammografię, skonsultować się ze specjalistami, nauczyć samobadać piersi i uzyskać wiele ciekawych wskazówek jak zdrowo i pięknie żyć – w akcji wezmą udział m.in. brafitterki, makijażyści, tancerze oraz dietetycy.

„Obchody naszego Jubileuszu będą podsumowaniem dotychczasowej walki z rakiem piersi i otwarciem nowego rozdziału w życiu organizacji. Chcemy zwrócić oczy całej Polski na kobiety, ich piękno i zdrowie” – mówi Elżbieta Kozik, prezes Stowarzyszenia „Amazonki” Warszawa Centrum.

Szczegółowy Program:
12.00 - XV Jubileuszowy Marsz Różowej Wstążki, róg Nowego Światu i Chmielnej, idziemy na pl. Defilad, a tam:
12.30 – Rekord Guinnessa w nauce samobadania piersi
13.00 - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego „Adam kontra rak piersi”
13.30 – Pokaz samby 14.00 – Pokaz i nauka tanga
15.15 – Nauka makijażu
15.45 – Warsztaty tańca brzucha
16.15 – Zdrowe żywienie
16.30 – Pokaz tańca brzucha
16.45 – Pokaz tańca afrykańskiego

Więcej informacji www.amazonki.org.pl i www.facebook.com/AmazonkiWarszawa