Grupa Trip po konferencji w Sofii

 Grupa Trip po konferencji w Sofii
Międzynarodowa konferencja „Drugie spotkanie badaczy w badaniu klinicznym” dla KCR S.A. była sporym wyzwaniem. Mimo kilkutygodniowych przygotowań, nie obyło się bez niespodzianek. Weekendowe spotkanie odbyło się w pięciogwiazdkowym Radisson Blu Grand Hotel w Sofii i trwało od 24 do 26 stycznia.

Organizatorem konferencji w Sofii była Grupa Trip, właściciel hoteli i restauracji takich jak Hotel Litwor, Hotel Belvedere, Hotel Czarny Potok, Karczma Czarci Jar w Zakopanem oraz Hotelu Ossa Congress & Spa pod Warszawą. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Polski, Bułgarii i Izraela.

– Realizacja takiego wydarzenia za granicą na pewno nie jest łatwa i wymaga dużych umiejętności organizacyjnych oraz sporego doświadczenia. Od strony realizacyjnej zapewniliśmy pełną logistykę, od rezerwacji biletów lotniczych, po transfery z lotniska, rezerwacje hotelu i wszystkich świadczeń z tym związanych, po organizacje wydarzeń eventowych oraz zwiedzanie miasta– mówi Dariusz Jakubiak, Partner w Grupie Trip.

Pierwsze spotkanie konferencyjne odbyło się w sobotę. Zakończyła je uroczysta gala z muzyczną oprawą kwartetu „Seasons”. W drugim dniu konferencyjnym, uczestnicy wraz z przewodnikiem zwiedzali miasto z jego licznymi zabytkami m.in. katedrę Aleksandra Newskiego, Teatr Narodowy i Uniwersytet.

Realizacja konferencji, to spore wyzwanie , nawet wtedy kiedy ma ona charakter krajowy. Podczas spotkań za granica dochodzą jednak dodatkowe trudności. Tak było i tym razem. Samolot z Sofii z uwagi na trudne warunki pogodowe miał dwugodzinne opóźnienie. Część lotów trzeba było przebukować. Jak podkreśla Dariusz Jakubiak - ta sytuacja pokazuje, że organizator konferencji zagranicznej musi być przygotowany na różnego rodzaju niespodzianki czy problemy do samego końca. Trzeba na bieżąco reagować na takie wydarzenia, tak aby klient był zadowolony.

INFORMACJA PRASOWA