Akcja pomocowa Grupy Rezidor na Filipinach

 Akcja pomocowa Grupy Rezidor na Filipinach
10 000 EUR to kwota jaką Rezidor Hotel Group, właściciel Radisson Blu Hotel Kraków, Wrocław, Szczecin, Gdańsk oraz dwóch hoteli w Warszawie i hotelu Park Inn by Radisson Kraków, przekazała na pomoc ofiar tajfunu Haiyan na Filipinach. Do stycznia 2014 do akcji pomocowej maja dołączyć wszystkie hotele tej marki na świecie.

-Blisko 1100 pracowników naszej sieci, na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki pochodzi z Filipin. Naszym gestem chcemy pokazać światu, jak bardzo ubolewamy z powodu tragedii rodzin ofiar tajfunu Haiyan. Poprzez wsparcie działalności Czerwonego Krzyża przekazujemy Filipińczykom wyczekiwaną przez nich pomoc – powiedział Wolfgang M. Neumann, Preesident & CEO Rezidor Hotel Group.

Kataklizm nawiedził środkową część Filipin, w piątek 8 listopada. Jeden z najbardziej niszczycielskich tajfunów w historii kraju, pochłonął tysiące ofiar i niemal doszczętnie zniszczył wyspy. Darowizna od Grupy Rezidor, to dopiero początek akcji pomocowej, która potrwa do stycznia przyszłego roku.

INFORMACJA PRASOWA