Tulip Residences Warszawa Targowa

Tulip Residences Warszawa Targowa

Tulip Residences Warszawa Targowa powstaje na warszawskiej Pradze, w samym jej sercu, pomiędzy Dworcem Wschodnim a Stadionem Narodowym. Doskonała lokalizacja i bliskość węzłów komunikacji miejskiej powinna przyczynić się do popularności tego nowoczesnego apartamentowca. Tym bardziej, że będzie to pierwszy w Polsce obiekt pod marką Tulip Residences.

Na terenie warszawskiego obiektu znajdzie się około 100 apartamentów funkcjonujących w systemie condo, sprzedawanych po 14 000 zł za mkw, z gwarancją 7 % zwrotu rocznie przez 10 lat. Nowy apartamentowiec jest wynikiem umowy franczyzy między firmą WIK Capital a międzynarodową siecią Louvre Hotels Group. Inwestorem jest Wawa Novum, a za projekt wnętrz odpowiedzialna jest firma Tremend.

Apartamenty będą nowoczesne, z dużą dawką kolorów. Wyposażone w aneks kuchenny są odpowiedzią na potrzeby gości długoterminowych. Tulip Residences Warszawa Targowa zaoferuje swoim gościom również recepcję z lobby, która działać będzie przez 24h, a także restaurację z barem.

Na terenie Tulip Residences Warszawa Targowa znajdzie się miejsce również na powierzchnie do coworkingu. Funkcjonalne pomieszczenia sprawdzą się również jako miejsce spotkań biznesowych, np. szkoleń, warsztatów, negocjacji i rozmów kwalifikacyjnych, czyli eventów odbywających się w kameralnym gronie.

Według planów inwestora otwarcie Tulip Residences Warszawa Targowa planowane jest na lato 2020.