Nosalowy Park Hotel & SPA

Nosalowy Park Hotel & SPA

Nosalowy Park Hotel & SPA to nowa inwestycja powstająca w zabytkowym pałacu Villa Marilor w Zakopanem. Nowy hotel architektonicznie czerpie wzorce z zakopiańskiej architektury mieszczańskiej. Łączy w sobie styl secesyjny i art deco.

Do budowy wykorzystano wysokiej jakości materiały i zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kahl-Gaczorek Architekci, z kolei wnętrza hotelu powstają z projektu Pauliny Czurak z Biura Architektonicznego Ideograf.


Na terenie hotelu znajdzie się 139 pokoi utrzymanych w 5-gwiazdkowym standardzie. Dodatkowo w ofercie Nosalowego Park Hotelu & SPA w Zakopanem znajdą się dwie restauracje, bar, kawiarnia, strefa fitness, SPA i centrum Wellness.


Nowy hotel w górach zaoferuje również swoim gościom przestrzeń biznesową i konferencyjną, przez co poszerzy zaplecze biznesowe Zakopanego i Małopolski. Przez wysoki 5-gwiazdkowy standard z pewnością dołączy do najważniejszych obiektów konferencyjnych na biznesowej mapie województwa małopolskiego.


W zabytkowym budynku, w którym powstaje hotel, niegdyś wypoczywały takie osobistości jak m.in. Stanisław Ignacy Witkiewicz, Wojciech Kossak i Tadeusz Boy-Żeleński. Historia tego miejsca jest długa i bardzo ciekawa.

Nosalowy Park Hotel & SPA funkcjonować będzie w systemie condo. Jego dyrektorem jest Tomasz Bursztynowicz, który wcześniej był dyrektorem operacyjnym hotelu Nosalowy Dwór.