Hotel MGallery by Sofitel Jurata

Hotel MGallery by Sofitel Jurata

Jurata zyska nowy, 5-gwiazdkowy hotel typu resort. Będzie to luksusowy Hotel MGallery by Sofitel Jurata kategorii premium, który zachwyci zarówno komfortowymi pokojami jak i ofertą bogatą w atrakcje. 

Hotel MGallery by Sofitel Jurata będzie oferował gamę wielu atrakcji i udogodnień dla swoich Gości. W Hotelu znajdzie się 200 wygodnych i przestronnych pokoi, restauracja z bogatą ofertą menu, bary, podziemny parking oraz centrum SPA. Ponadto czas wolny będzie można spędzić tam również w saunie, centrum fitness, a także na basenie lub prywatnej plaża z molo i przystanią dla luksusowych jachtów. To miejsce stanie się ostoją dla wielbicieli sportów wodnych.

Hotel MGallery by Sofitel Jurata wybudowany zostanie w otoczeniu nadmorskich drzew, co zapewni gościom spokój od miejskiego gwaru i czyste powietrze. Ten nadmorski kurort oferować będzie wiele atrakcji nie tylko w sezonie, ale o każdej porze roku. 

Inwestor budowy spółka Medical Investment Trust wraz z operatorem hotelu Spółką REVERHOTELS stworzą miejsce typu resort o prestiżowym i nowoczesnym charakterze. MGallery by Sofitel to luksusowa marka, która zapewni gościom komfortowy wypoczynek. Jurata zyska ekskluzywny hotel typu resort pozwalający uatrakcyjnić pobyt w tym malowniczym miejscu. 

Marka MGallery by Sofitel obecna jest już w 24 krajach i oferuje miejsce w swoich 88 hotelach.