Hilton Świnoujście Resort & Spa

Hilton Świnoujście Resort & Spa

Na przełomie 2019 i 2020 otwarty zostanie kolejny obiekt w ramach największego kompleksu rekreacyjnego nad polskim morzem Baltic Park Molo - Hilton Świnoujście Resort & Spa. Poszerzy on nie tylko bazę noclegową miejscowości nadmorskich, ale również ofertę biznesową.

Nowy hotel powstaje dzięki umowie franchisingowej sieci Hilton i Zdrojowa Hotels. Bliska odległość do morza i piaszczystej plaży czynią Hilton Świnoujście Resort & Spa doskonałym miejscem zarówno na wypoczynek z rodziną, jak wyjazd firmowy połączony z organizacją konferencji lub szkolenia.

Liczba pokoi nowego hotelu marki Hilton nie jest jeszcze ostatecznie potwierdzona. Źródła mówią, że hotel zaoferuje swoim gościom od 167 do 180 pokoi z widokiem na morze. Cały budynek powstaje w oparciu o międzynarodową certyfikację ekologiczną LEED.Nadmorski hotel Hilton Świnoujście Resort & Spa oferować będzie także strefę SPA, siłownię, salę fitness, restaurację i dwa bary: w lobby i na dachu. Goście nie zdążą się tutaj nudzić. Dodatkowo na jego terenie powstanie zaplecze biznesowe z nowoczesnymi salami konferencyjnymi i szkoleniowymi.

Dzięki położeniu hotelu w kompleksie Baltic Park Molo, goście hotelu będą mogli również korzystać z nowoczesnego aquaparku, w którym znajduje się aż pięć basenów, najróżniejsze zjeżdżalnie, fala do surfingu, tężnia i sauny.