Chopin Airport Development Holiday Inn Express Rzeszów

Chopin Airport Development Holiday Inn Express Rzeszów

Koło lotniska w Jasionce powstanie nowy Hotel CAD Holiday Inn Express Rzeszów. Przedstawiciele spółki Chopin Airport Development oraz Intercontinental Hotels Group zaprezentowali najnowszą wizualizację hotelu mającego powstać przy lotnisku w Rzeszowie. Rozpoczęcie budowy planowane jest na pierwszą połowę 2018 roku, zaś koszty tej inwestycji będą wynosić około 30 milionów złotych.


W planach budowy zapowiedziano 120 nowoczesnych pokoi, które mają służyć nie tylko pasażerom lotniska, ale również przybyłym na G2A Arenę oraz klientom biznesowym. Ten Hotel to odpowiedź na duże zapotrzebowanie na budynki tego typu w okolicy Rzeszowa. Chopin Airport Development Holiday Inn Express Rzeszów ma sprostać zapotrzebowaniom wszystkich przybyłych gości, którzy szukać będą w tym miejscu nie tylko odpoczynku, ale również nowoczesnych rozwiązań i atrakcyjnych miejsc rekreacyjnych.

CAD Holiday Inn Express Rzeszów będzie stworzony w 30 procentach ze szkła. Designerski wygląd zewnętrzny będzie miał przyciągać zarówno pasażerów lotniska, jak i podróżujących samochodem gości chcących skorzystać z nowoczesnej oferty hotelu. Ściany pokoi urozmaicą fototapety, zaś podłogi zachwycać będą artystycznymi wykładzinami. W pomieszczeniach przewidziane jest pozostawienie elementów drewnianych połączonych ze ścianami w jasnych kolorach. Ponadto architekci proponują w budynku podwieszane sufity oraz dekoracyjne oświetlenie. Przestrzeń na zewnątrz hotelu również nie może pozostać bez echa, pojawią się tam ogrody z wygodnymi ławkami, na których będzie można przysiąść i zachwycić się otoczeniem.