Best Western Plus Hotel Warsaw

Best Western Plus Hotel Warsaw

W stolicy powstaje hotel znanej międzynarodowej marki. Best Western Plus Hotel Warsaw stanie w dzielnicy Wawer, niedaleko Wału Miedzeszyńskiego, przy ulicy Kosmatki. Spółka V Invest jest właścicielem hotelu.

Co znajdziemy w środku Best Western Plus Hotel Warsaw?

Warszawskich organizatorów wydarzeń biznesowych z pewnością ucieszy wiadomość o zapleczu konferencyjnym. Nowoczesne sale konferencyjne Best Western Plus Hotel Warsaw to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalnego wyposażenia. Marka dba o dobre opinie ze strony przedsiębiorców na całym świecie.

Oprócz sal konferencyjnych, w hotelu powstanie również strefa do pracy coworkingowej. W sąsiednim budynku należącym do tego samego hotelowo-biurowego kompleksu znajdować się będą powierzchnie biurowe open space o powierzchni około 4 tysięcy mkw. Rozbudowana i nowoczesna oferta dla gości biznesowych doskonale łączy się z lokalizacją Best Western Plus Hotel Warsaw. Znajduje się on bowiem w miejscu, z którego szybko można dostać się do zagłębia biznesowego Służewca oraz do trasy wyjazdowej z Warszawy. Atuty te wpłyną z pewnością na duże zainteresowanie ze strony przedsiębiorców i event managerów.

Na terenie Best Western Plus Hotel Warsaw znajdzie się również miejsce na salon odnowy biologicznej, salę fitness, restaurację i bar. Hotel oferować będzie około 100 pokoi zaprojektowanych przez firme Tremend.

Hotel ma przyjąć pierwszych gości pod koniec przyszłego roku (2020).