Arche Hotel Gdańsk Airport

Arche Hotel Gdańsk Airport

Kilkaset metrów od Portu Lotniczego w Gdańsku powstaje nowa inwestycja Grupy Arche - Arche Hotel Gdańsk Airport. Znajdą się w nim sale konferencyjne, sale restauracyjne i pokoje sprzedawane w systemie condo.

Nowo powstający hotel Grupy Arche będzie w niezaprzeczalny sposób nawiązywać do lokalizacji, w której się znajduje. Już sama bryła budynku będzie przypominać skrzydło samolotu. Budynek będzie 5-piętrowy i będzie górować nad okolicą. Z okien pokoi będzie można podziwiać nie tylko morską panoramę, ale również obserwować startujące i lądujące samoloty. 

Co ciekawe, piętra nowego hotelu w Gdańsku różnić będą się standardem pokoi. Na trzech niższych kondygnacjach powstaną 3-gwiazdkowe pokoje, a na dwóch wyższych 4-gwiazdkowe pokoje. Łącznie ma ich być 200. Wszystkie będą posiadać klimatyzację. 

Oprócz pokoi według planów w Arche Hotel Gdańsk Airport powstaną sale konferencyjne o łącznej powierzchni 500 m kw. Będzie też możliwość podzielenia powierzchni konferencyjnej na mniejsze sale. 

W nowym gdańskim hotelu znajdzie się też restauracja. W sali restauracyjnej o powierzchni 250 m kw będzie można organizować firmowe imprezy czy przyjęcia okolicznościowe.  Do restauracji przynależeć będzie duży taras.

Nowy hotel w Trójmieście zaoferuje swoim gościom również mini spa, siłownię i taras widokowy na dachu.