XIII Hotel Meeting

XIII Hotel Meeting

Już po raz trzynasty odbędzie się renomowane wydarzenie Hotel Meeting, które zgromadzi profesjonalistów z branży hotelarskiej z całego kraju. Tegoroczna edycjao dbędzie się 16 listopada 2023 roku w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Pod przewodnictwem doświadczonych prowadzących, Kamila Czajkowskiego i Rafała Krzyckiego, tegoroczny Hotel Meeting skoncentruje się na temacie "Gościnność 2.0 - Człowiek i technologia". Wydarzenie nie będzie jedynie prezentacją nowych gadżetów, ale skupi się na relacji między człowiekiem a technologią w kontekście branży hotelarskiej.

Konferencja będzie okazją do dyskusji na temat tego, jak technologia może i powinna współpracować z człowiekiem, gdzie może zastąpić człowieka, a gdzie jest to niemożliwe. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wykładów eksperckich oraz wzięcia udziału w interaktywnych warsztatach, które umożliwią im samodzielne kształtowanie programu konferencji.

Jednym z głównych punktów wydarzenia będzie część wystawiennicza, na której dostawcy z branży hotelarskiej zaprezentują swoje produkty i usługi. Będzie to doskonała okazja dla uczestników do nawiązania kontaktów biznesowych i znalezienia rozwiązań, które pomogą w rozwinięciu ich działalności.

Wieczorem odbędzie się tradycyjne Hotelowe Xmas Party, które oprócz doskonałej zabawy, będzie także okazją do uhonorowania najlepszych przedstawicieli branży. Podczas uroczystości zostaną wręczone nagrody dla hoteli i pracowników, którzy wyróżnili się swoim profesjonalizmem i innowacyjnym podejściem. W ramach akcji charytatywnej Hotel Super Heroes, zostaną również zebrane fundusze na wsparcie potrzebujących.

XIII Hotel Meeting zapowiada się jako niezwykle interesujące wydarzenie dla branży hotelarskiej. Spotkanie z ekspertami, możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania nowych relacji biznesowych, a także wieczorne Hotelowe Xmas Party - to wszystko czeka na uczestników 16 listopada 2023 roku w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.