Targi Turystyki i Wypoczynku LATO
Targi Turystyki i Wypoczynku LATO

Dobrym i sprawdzonym sposobem na prezentację ofert biur podróży i atrakcji turystycznych są Targi Turystyki i Wypoczynku LATO. W 2018 roku odbędzie się ich 23. edycja w weekend 13-15 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym przy ulicy Marsa.


Przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego rusza kolejna edycja Targów LATO w Warszawie. Co roku wydarzenie to cieszy się dużą popularnością dzięki licznym ofertom propozycji wyjazdów weekendowych i urlopowych. Targi te mogą stać się inspiracją dla osób poszukujących interesujących kierunków podróży oraz atrakcyjnych ofert proponowanych tylko w dniach targów.


Targi to nie tylko wystawy, ale również wiele atrakcji związanych z turystyką. Będzie tu można spotkać się ze znanymi podróżnikami, uczestniczyć w warsztatach podróżniczych, pokazach sportowych oraz skorzystać z wielu innych ciekawych opcji.


Do uczestnictwa w Targach zapraszamy biura podróży, przedstawicieli regionów, hotele, ośrodki wypoczynkowe, SPA, uzdrowiska, przewoźników turystycznych, producentów sprzętu turystycznego, przedstawicieli atrakcji turystycznych (muzea, zabytki, szlaki turystyczne itp.) oraz przedstawicieli marketingu w wydawnictwach turystycznych; targi te nie mogłyby się odbyć również bez licznych gości przybyłych po to, by poznać przygotowane atrakcje.  


Więcej informacji o wydarzeniu można odnaleźć na stronie targów www.targilato.pl.