Meetings Week Poland 2019
Meetings Week Poland 2019

Od 20 do 22 marca przyszłego roku odbędzie się 7. edycja Meetings Week Poland, czyli wydarzenia, które ma na celu budowanie świadomości pozycji spotkań i wydarzeń w działaniach biznesowych i komunikacyjnych firm, stowarzyszeń oraz instytucji. Tym razem wszyscy współorganizatorzy Meetings Week Poland postanowili sprawdzić nową formułę wydarzenia. Program eventu podzielili na 3 równoległe sesje - jedna sesja podczas jednego dnia. Dodatkowo podczas wydarzenia odbędą się także imprezy towarzyszące.

I tak np.:

Pierwszego dnia odbędzie się konferencja Poland Meetings Destination połączona z warsztatami realizowanymi w ramach Akademii Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce.

Drugiego dnia odbywać się będą sesje przygotowywane przez SBE i Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel i Site Poland. Podczas drugiego dnia spotkają się również przedstawiciele Convention Bureaux. Spotkanie to koordynować będzie Polska Organizacja Turystyczna i działające w jej ramach Poland Convention Bureau.

Trzeciego, ostatniego dnia będzie miało miejsce Forum Obiektów, które jest już tradycją podczas Meetings Week Poland. Wydarzeniu będą towarzyszyć również Warsaw Future Leaders Forum oraz finałowa gala konkursu MP Power Awards®.

Nie może Was tam zabraknąć! Program wygląda bardzo obiecująco.