Galaktyka Eventu

Galaktyka Eventu

Nadchodzi kolejna edycja Galaktyki Eventu, czyli 2-dniowej konferencji dedykowanej wszystkim eventowcom, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności o niezbędną teorię i praktykę.

Wydarzenie przybliży uczestnikom wszystkie kierunki rozwoju zawodowego, poruszając elementarne zagadnienia z zakresu event planningu. Bogaty program zostanie oparty na wyjątkowej formule łączącej konferencję z aktywizującymi warsztatami, zaś wybrane tematy bazować będą na preferencjach praktyków oraz uczestników poprzednich edycji. To szansa na spotkanie wybitnych prelegentów z całej Polski, zaczerpnięcie inspiracji oraz integrację branżową. 

W czasie konferencji przyjrzymy się pracy event menagerów od różnych stron - m.in. z perspektywy psychologii, komunikacji, zagadnień prawnych czy ekonomicznych. W agendzie wydarzenia przewidziano również moderowany networking oraz Middle Party.

Bilety są już do nabycia na stronie internetowej Galaktyki Eventu. Istnieje możliwość uczestnictwa zarówno w całej konferencji, jak również w poszczególnych dniach. Miejscem spotkania będzie wyjątkowe Muzeum Śląskie w Katowicach, gdzie zapraszamy już 26-27 marca 2020!