Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

Karta firmy

Opis

Już od 2001 roku zdobywamy doświadczenie organizując kompleksowo konferencje i inne eventy. Dziś posiadamy zgrany, kreatywny i doświadczony zespół, który jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom związanym z organizacją dużych wydarzeń. Począwszy od scenariusza imprezy, przez stworzenie identyfikacji graficznej, druk materiałów, obsługę techniczną miejsca (nagłośnienie, oświetlenie, scena, meble, itd.), aż po transfery gości, organizację noclegów i wyżywienia. Nasz zespół posiada również doświadczenie w organizacji wydarzeń międzynarodowych, współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w Polsce. Także w naszym zespole są osoby posługujące się biegle językiem niemieckim i angielskim.

Bardzo ważna jest współpraca  z zaufanymi i sprawdzonymi podwykonawcami – tutaj nie stosujemy kompromisów, podwykonawcy odpowiedzialni za catering czy obsługę techniczną sceny muzycznej muszą być profesjonalistami i tylko z takimi współpracujemy. W ramach kompleksowej realizacji eventów zajmujemy się również organizacją występów artystycznych znanych gwiazd, współpracując bezpośrednio z ich managerami.

Naszą najnowszą ofertą jest kompleksowa obsługa techniczna transmisji online. Streaming konferencji i szkoleń zorganizowany jest przez nas z profesjonalną realizacją mikserską kamery / prezentacja. 

KOJ24

KOJ24

Adres:
Grzybowska 87
00-844 Warszawa
mazowieckie

601 54 79 68
Przejdź na stronę www

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]