61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Hotel Pałac Alexandrinum****
Karta firmy
spacer

Opis

Biuro Aktywnego Wypoczynku Altius jest zakopiańską firmą od 2001 roku zajmującą się organizacją imprez, szkoleń i konferencji dla klientów biznesowych. Firma ALTIUS została zarejestrowana w styczniu 1997 roku. W listopadzie 2001 roku otrzymaliśmy koncesję na organizację imprez turystycznych pod nazwą Biuro Podróży ALTIUS. W 2002 roku zmieniliśmy nazwę na BIURO AKTYWNEGO WYPOCZYNKU ALTIUS.

Posiadamy zezwolenie na Organizację Imprez Turystycznych nr 363, polisę OC wystawioną przez PZU SA, Gwarancję Ubezpieczeniową Ergo Hestia SA oraz przyznany kod Dun & Bradstreet numer 522128776

Na podstawie otrzymanych od Klienta informacji przygotowujemy pełną ofertę zawierającą:
  • wstępną rezerwację hotelu lub pensjonatu (najczęściej kilku do wyboru)
  • szczegółowy program pobytu uwzględniający czas przeznaczony na zajęcia własne i propozycje imprez towarzyszących (opis, koszt) w tym kolacji z atrakcjami (kulig, kapela góralska, konkursy, zabawy, bingo, DJ, koncert lub inne)
  • szczegółowy plan i kosztorys wszystkich transferów (również z dworca czy lotniska w Krakowie)
  • podczas realizacji zlecenia czuwamy nad jego przebiegiem przejmując większość obowiązków organizatora
Naszą działalność ograniczamy do regionu Podhala wierząc, że znajomość terenu, obiektów i podwykonawców pozwala na lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań Klienta i błyskawiczną reakcję w sytuacjach kryzysowych (załamanie pogody, konieczność zmiany programu, wprowadzenie w ostatniej chwili nowych atrakcji).

W sezonie letnim polecamy szczególnie imprezy organizowane w Tatrzańskim Parku Narodowym: „mini TREKKING z Altiusem” - po przyjeździe do Zakopanego grupa pod wyrusza na pieszą wyprawę do schroniska w Tatrach. Po zakwaterowaniu uczestnicy trekkingu jedzą kolację i pod opieką przewodnika wychodzą na krótki, nocny spacer przy świetle pochodni. Nocleg w schronisku. Następnego dnia kilku godzinna wycieczka i powrót do Zakopanego. Nocleg w centrum Zakopanego, w komfortowym hotelu; „Tatrzańska Przygoda”- całodniowa wycieczka z przewodnikiem tatrzańskim. Przejazd bryczkami konnymi przepiękną Doliną Kościeliską; smak górskiej przygody podczas przejścia przez Wąwóz Kraków; możliwość zwiedzenia jaskini Mylnej; satysfakcja po pokonaniu Przełęczy Iwaniackiej; zjazd na rowerach Doliną Chochołowską; góralski poczęstunek przy płonącej watrze; regionalna kolacja w kameralnej restauracji.

Przygotowaliśmy również oferty „kryzysowe” w formie pakietów zawierających jeden lub dwa noclegi, atrakcje w terenie, kulig i góralska kolację. Cena pakietu zależy od standardu zakwaterowania, długości pobytu i wybranej atrakcji i zaczyna się już od 190 zł za osobę

Portfolio

Biuro Aktywnego Wypoczynku Altius już od 2001 roku specjalizuje się w kompleksowej organizacji spotkań firmowych na terenie Zakopanego i Podhala.

Specjalizujemy się w organizacji pobytów indywidualnych i grupowych na terenie Zakopanego, Tatrzańskiego Parku Narodowego i Podhala. Z naszych usług korzystali już Ernst & Young, Polpharma, Uniqa, Castorama, Bayer, Shell, Lotos Mazowsze, mBank, Amtra, Volvo, Coca Cola, Carrefour, Masterfoods, Varsovia Tours oraz wiele małych, prywatnych firm i zakładów pracy, którym pomagamy organizować ciekawe spotkania w Zakopanem i okolicy.

Imprezy, z których jesteśmy najbardziej dumni to: spotkanie na szczycie Rysów dwóch 20 osobowych grup oraz wyprawa rowerowa dla ponad 200 osób (dla agencji Agava), koncert zespołu Trebunie Tutki i uroczysta kolacja na Kasprowym Wierchu (dla firmy Varsovia Tours), spotkania pracowników firmy Ernst & Young z wieloma różnymi atrakcjami, zawody narciarskie, wyprawy na quadach i skuterach śnieżnych oraz imprezy regionalne połączone z góralskimi zabawami i konkursami.
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Adres:
Piłsudskiego 22
34-500 Zakopane
małopolskie

48 600 460 400
Przejdź na stronę www

Partnerzy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij