Zorganizuj konferencję...na statku!

Jeśli marzy Wam się odprężenie po codziennych obowiązkach, w zaciszu mazurskiej przyrody, to Hotel Robert's Port ma dla Was odpowiednią ofertę. Ten trzygwiazdkowy obiekt położony jest tuż nad brzegiem Jeziora Tałty, niecałe 4 kilometry od Mikołajek. Lokalizacja przy szlaku żeglarskim, nieopodal Puszczy Piskiej sprawia, że hotel jest atrakcyjnym miejscem aktywnego wypoczynku.

[caption id="attachment_1199" align="aligncenter" width="300" caption="Źródło: www.hotel-port.pl"][/caption] Do dyspozycji gości oddano ok. 190 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach - 84 pokoje o standardzie trzygwiazdkowym oraz 4 pokoje typu LUX. Każdy pokój jest stylowo urządzony i wyposażony w telewizję satelitarną, lodówkę oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Latem natomiast dostępne jest wyjście na ukwiecony balkon z widokiem na jezioro lub mazurski krajobraz. Dla gości hotelowych dostępne są także domki letniskowe znajdujące się w odległości 50 metrów od obiektu, nad brzegiem jeziora, które pomieszczą ok. 30 osób. [caption id="attachment_1212" align="aligncenter" width="590" caption="Źródło: www.hotel-port.pl"][/caption] Jednak Hotel Robert's Port to nie tylko idealne miejsce na relaks. To także obiekt, który zapewnia odpowiednią atmosferę do pracy, spotkań biznesowych i konferencji. Hotel posiada 3 wielofunkcyjne klimatyzowane sale, które zostały wyposażone w sprzęt audiowizualny i bezprzewodowe łącze internetowe. Tym co wyróżnia Robert's Port Hotel spośród innych obiektów wypoczynkowych i konferencyjnych jest możliwość rejsu statkiem po Jeziorze Śniardwy. Tego typu rejsy organizowane są już od 20 lat. Goście mają do dyspozycji jeden z pięciu statków:
  • Szeherezada - 150 osób,
  • Mikołajki - 150 osób,
  • Kazimierz - 120 osób,
  • Sybilla - 48 osób,
  • Angelika - 12 osób.
[caption id="attachment_1218" align="aligncenter" width="300" caption="Statek Szeherezada, Źródło: www.hotel-port.pl"][/caption] [caption id="attachment_1220" align="aligncenter" width="300" caption="Statek Kazimierz, Źródło: www.hotel-port.pl"][/caption] [caption id="attachment_1221" align="aligncenter" width="300" caption="Statek Angelika, Źródło: www.hotel-port.pl"][/caption] Hotel Robert's Port to komfortowe miejsce, którego oferta zadowoli każdego klienta  - zarówno przedsiębiorców poszukujących wygodnej sali konferencyjnej, jak i osoby pragnące wypocząć w otoczeniu pięknej, mazurskiej przyrody.