Sale w centrum Poznania

Centra dużych miast przyciągają liczne firmy podczas planowania wydarzeń biznesowych. Najlepszym tego przykładem jest okolica starówki Poznania, która skupia wokół siebie wiele obiektów konferencyjnych, hoteli i sal szkoleniowych. Oferta jest bardzo rozbudowana, a wśród propozycji można znaleźć niemal wszystko. Sale konferencyjne w Poznaniu to doskonały wybór na organizację spotkania firmowego, jeśli zależy nam na świetnej lokalizacji i profesjonalnej obsłudze.


Grunt do dobra lokalizacja!


Każda sala szkoleniowa, która mieści się w centrum Poznania posiada komfortowe położenie względem innych ważnych punktów biznesowych. Można tu spotkać wiele lokali usługowych, restauracyjnych, handlowych oraz gastronomicznych. Można zaprosić gości na szybki lunch, jak i zapewnić im różne atrakcje dodatkowych. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Poznaniu jest Galeria Stary Browar. Imponująca budowla mieści w sobie sklepy zarówno znanych, światowych marek, jak i takich, które oferują niezbędny sprzęt podczas codziennej pracy, podróży czy wypoczynku.


Tuż obok Starego Browaru znajduje się Ogrodowa 12 Conference Center, który posiada jedno z największych zapleczy sal konferencyjnych. Cena, położenie oraz profesjonalne wyposażenie techniczne sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego typu spotkań o charakterze biznesowym. Oferta obejmuje aż 16 pomieszczeń o różnej wielkości w centrum konferencyjnym w Poznaniu, więc zdecydowanie jest w czym wybierać. Można tutaj zaplanować kameralne warsztaty, jak i prestiżowe prelekcje z wykorzystaniem najnowszego sprzętu audiowizualnego.


Położenie sal szkoleniowych blisko Starego Miasta w stolicy województwa wielkopolskiego ma także inne zalety, a do głównych można zaliczyć wiele możliwości komunikacyjnych i eventowych. Hotel Traffic to duży, nowoczesny i gustownie urządzony hotel w centrum Poznania. Może zakwaterować aż 71 uczestników szkolenia, bankietu czy jubileuszu firmowego, zapewniają komfortowy nocleg po ciężkim dniu pracy. Największym atutem jest jednak to, że dzieli go ledwie kilkaset metrów od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w których cyklicznie odbywają się liczne imprezy, wystawy i eventy z różnych branż. Hotel jest więc świetnym rozwiązaniem, gdy planujemy wyjazd na jedno z tych światowej sławy wydarzeń.  Tuż obok mieści się także Dworzec Kolejowy, co zapewnia transport z innych regionów kraju. 

Polceane obiekty konferencyjne

Don Prestige Residence

Don Prestige Residence

Poznań
Hotel** Traffic

Hotel** Traffic

Poznań


Niepowtarzalny styl sal konferencyjnych!


Człowiek jest z natury wzrokowcem. Dużo lepiej oceniamy to co wyglądał ładnie i jest dopracowane w każdym detalu. Tanie sale szkoleniowe w Poznaniu wcale nie muszą odstraszać swym wystrojem. Co więcej, często mieszczą się w odrestaurowanych, zabytkowych budynkach, które urzekają swym niezwykłym klimatem.


Przykładem świeci tutaj piękna  Kamienica Bankowa położona w samym sercu Poznania, u zbiegu ulic Święty Marcin z ulicą Tadeusza Kościuszki. To budynek zachowany w butikowym stylu, obok którego znajduje się Zamek Cesarski. Kamienica zachwyca klasyczną architekturą i luksusowymi pokojami. Znajdują się tutaj sale konferencyjne oraz biura goworkingowe, które zostały dostosowane do wymogów współczesnych spotkań biznesowych. Ponadto uczestnicy mogą korzystać z ofert kulturalnych Opery, Centrum Kultury Zamek, Filharmonii, Teatru Polskiego, Muzycznego lub Muzeum Narodowego w Poznaniu. Zapewnia to wiele okazji do wieczornych spotkań z współpracownikami w mniej formalnym tonie.


Wyróżniający się budynek i funkcjonalne wnętrza sal szkoleniowych oferuje także Rezydencja Don Prestige. Największa przestrzeń biznesowa może pomieścić nawet 100 osób, co tworzy mobilną ofertę, która dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i wymogów klientów. Elegancki design oraz nowoczesne zaplecze konferencyjne to doskonała propozycja do organizatorów szkoleń i konferencji w centrum Poznania. Dużym udogodnieniem jest możliwość korzystania z podziemnego parkingu oraz sali fitness. O podniebienia gości dba wykwintna restauracja, w której można obchodzić firmowe imprezy tematyczne. 


Poznań jest ważnym punktem na mapie nie tylko województwa wielkopolskiego, ale i całego kraju. Małe firmy oraz międzynarodowe koncerny realizują tutaj swoją politykę z wielu powodów, wśród których znajdują się przede wszystkim świetne oferty dla klientów biznesowych oraz kompleksowa obsługa grup zorganizowanych. Sale w centrum Poznania to zdecydowanie dobry wybór, który zapewni sukces i możliwość rozwoju na długie lata. 

Mogą Cię Zainteresować również

TOP lokalizacje: Najlepsze ośrodki konferencyjne w Poznaniu!

TOP lokalizacje: Najlepsze ośrodki konferencyjne w Poznaniu!

Poznańskie miejsca na konferencję dla 100 osób

Poznańskie miejsca na konferencję dla 100 osób