Sale konferencyjne w stolicy Dolnego Śląska

Stolica województwa dolnośląskiego jest centrum kulturowym i biznesowym regionu, oferując tym nieograniczone możliwości organizacji konferencji. Aby ułatwić Wam proces poszukiwania sali konferencyjnej we Wrocławiu, przygotowaliśmy małe zestawienie miejsc, wartych przemyślenia. Uwzględniliśmy najważniejsze czynniki, które decydują o sukcesie wydarzenia biznesowego.


Dla osób, które planują spotkanie biznesowe ważnym czynnikiem podczas poszukiwania najlepszego miejsca konferencyjnego jest jego lokalizacja. Liczy się bliskość punktów komunikacyjnych, lokali usługowych, handlowych i rozrywkowych. Wielkie znaczenie ma możliwość łatwego zakwaterowania Gości oraz zapewnienia im obsługi gastronomicznej.


Gdy zależy nam na luksusowym pobycie, wysokiej jakości świadczonych usług oraz prestiżu, jaki niesie marka obiektu konferencyjnego we Wrocławiu, można śmiało decydować się na hotele 5-gwiazdkowe. Posiadają one tak bogato rozbudowaną ofertę biznesową, że niezależnie od stworzonej koncepcji, osiągniemy wszystkie założone przez siebie cele.


Wśród niewątpliwych przodowników hoteli 5-gwiazdkowych jest DoubleTree by Hilton. Niedawno powstały obiekt oferuje rozbudowane centrum konferencyjne, które tworzy 10 uniwersalnych przestrzeni biznesowych. Umożliwia to poprowadzenie zarówno małych zebrań dla 7 osób, jak i prestiżowych konferencji dla 300 Gości. Każda z sal posiada profesjonalny sprzęt audiowizualny. Głównym walorem jest nowoczesny design oraz możliwość dowolnego układu stołów i krzeseł. Podczas spotkań można liczyć na fachową pomoc obsługi hotelu, co pozwala realizować każdy rodzaj spotkania bez zbędnego stresu.


Ważnym punktem w centrum Wrocławia jest również Hotel Monopol ulokowany wśród zabytkowych uliczek i kamienic. Po sąsiedzku znajduje się gmach Opery Wrocławskiej oraz barokowy kościół św. Doroty. Okolica posiada niesamowity klimat oraz pozwala swobodnie cieszyć się historią i kulturą miasta. Można uatrakcyjnić szkolenia lub konferencje poprzez obcowanie ze sztuką.


Hotel posiada 5 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych oraz 2 sale restauracyjne, które mogą obsłużyć od 15 do nawet 180 uczestników imprezy firmowej. Niektóre wnętrza można ze sobą łączyć, co dodatkowo zwiększa możliwości aranżacyjne. Uzupełnieniem oferty jest doskonale przemyślane i elastyczne menu. Goście mogą liczyć na pomoc w przygotowaniu oprawy wizualnej oraz muzycznej podczas eventu, dzięki czemu każdy z nich staje się niezapomnianym widowiskiem.


Wśród ciekawych propozycji na miejsce konferencyjne w centrum Wrocławia nie może zabraknąć Art Hotelu. To wyjątkowy obiekt położony w urokliwym zakątku Starego Miasta wokół teatrów, galerii handlowych i muzeów. Co ciekawe, ulokowany jest w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach. Jedna z nich jest zabytkiem pochodzącym z XIV wieku.


Na wrocławską Starówkę można dostać się po pokonaniu pieszo zaledwie 150 metrów. W tym 4-gwiazdkowym hotelu znajduje się zespół czterech sal konferencyjnych, połączonych ze sobą obszernym holem. Możliwe jest prowadzenie kilku spotkań jednocześnie. Hol może pełnić rolę przestrzeni wystawienniczej, reklamowej lub dekoracyjnej. Posiada wyjście na taras, na którym Goście mogą spędzać przerwy kawowe lub lunchowe.


Sale konferencyjne we Wrocławiu znajdują się jednak nie tylko w hotelach. Jeśli potrzebujemy wygodnej przestrzeni biznesowej bez konieczności noclegu w tym samym miejscu, również możemy znaleźć wiele ciekawych alternatyw. Jedną z nich jest Centrum Konferencyjne znajdujące się w Domu Technika NOT. Jego dużym atutem jest bliskość Dworca Kolejowego oraz Dworca Autobusowego, co ułatwia poruszanie się uczestników z innych miast.


Do dyspozycji jest przestronna aula o powierzchni 320 m2. Obsługa może ustawić w niej stelaż wystawowy z 15 stanowiskami, co pomaga podczas planowania wystaw, targów oraz prezentacji produktów. W ofercie znajduje się 12 sal konferencyjnych, które mogą pomieścić od 12 do 280 osób. Ponadto można wynająć salkę komputerową z najnowszym sprzętem, która świetnie sprawdza się podczas szkoleń i warsztatów.


We Wrocławiu można znaleźć każdy rodzaj przestrzeni biznesowej i dostosować ją do naszych potrzeb i upodobań. Na ulicach przeplatają się nowoczesne obiekty konferencyjne oraz zabytkowe, odrestaurowane kamienice, dzięki czemu czuć tutaj tak niesamowitą atmosferę. Dodatkowo wysoki poziom obsługi oraz doskonałe położenie względem centrum miasta, dają szeroki wachlarz możliwości organizatorom. Wszystkie te elementy sprawiają, że sale konferencyjne we Wrocławiu cieszą się tak wielką popularnością.

Polceane obiekty konferencyjne

Hotel Monopol Wrocław

Hotel Monopol Wrocław

Wrocław
Dom Technika NOT

Dom Technika NOT

Wrocław

Mogą Cię Zainteresować również

Obiekty konferencyjne na 300 osób we Wrocławiu

Obiekty konferencyjne na 300 osób we Wrocławiu