Najlepsze obiekty konferencyjne w Szczecinie

Szczecin to największe miasto w województwie zachodniopomorskim, którego jest ono jednocześnie stolicą. Jest to również jedno z największych miast w Polsce, nic więc dziwnego, że stanowi atrakcyjne miejsce konferencyjne. Dodatkowym atutem tej miejscowości jest jej lokalizacja blisko morza, a jednocześnie tuż przy zachodniej granicy. Mając takie zalety Szczecin bardzo często wybierany jest przez firmy i przedsiębiorców, także zagranicznych, jako miejsce spotkań biznesowych, szkoleń czy kongresów. Będąc atrakcyjnym biznesowo miastem musi też posiadać bogate zaplecze konferencyjne, oferujące obsługę każdego firmowego eventu na najwyższym poziomie. Oto najbardziej popularne, gwarantujące pełen profesjonalizm obiekty konferencyjne w Szczecinie.

[caption id="attachment_2633" align="aligncenter" width="560"]Radisson Blu Hotel Szczecin Radisson Blu Hotel Szczecin[/caption]

W samym sercu stolicy Pomorza Zachodniego znajduje się, powstały jako pierwszy w Polsce, obiekt sieci Radisson Blu. Jest to stylowy i elegancki, czterogwiazdkowy hotel, oferujący kompleksową organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych oraz okolicznościowych. Radisson Blu Hotel Szczecin dysponuje aż 369 pokojami, które mogą łącznie pomieścić do 730 gości. Ponadto, na terenie obiektu znajduje się profesjonalne zaplecze konferencyjne, oferujące 6 przestronnych i zróżnicowanych powierzchniowo sal szkoleniowych. Wnętrza te są nowocześnie wyposażone i stylowo zaaranżowane, co gwarantuje profesjonalną atmosferę podczas każdej konferencji. Jeśli zdecydujecie się Państwo na organizację eventu biznesowego w Radisson Blu Hotel Szczecin, to polecamy zwrócić uwagę na atrakcyjną, letnią ofertę konferencyjną, dzięki której pobyt w tym luksusowym obiekcie stanie się zdecydowanie bardziej ekonomiczny.

[caption id="attachment_2632" align="aligncenter" width="552"]Novotel Szczecin Novotel Szczecin[/caption]

Kolejnym obiektem konferencyjnym wartym uwagi jest czterogwiazdkowy Novotel Szczecin. Jest to nieco mniejszy od poprzednika hotel, jednak jego oferta konferencyjna i pobytowa jest równie imponująca. Na gości konferencyjnych czeka aż 9 zróżnicowanych powierzchniowo sal, z których największa pomieści spotkanie nawet na 180 osób. Ponadto, Novotel Szczecin to idealne miejsce na organizację wszelkich uroczystości okolicznościowych, firmowych bankietów lub imprez integracyjnych. Dla odwiedzających przygotowano również 232 komfortowe miejsca noclegowe w pokojach typu standard, executive i apartament, wykwitną restaurację wraz z ogródkiem letnim oraz basen, saunę i siłownię, gdzie można zregenerować siły po udanej konferencji lub szkoleniu.

[caption id="attachment_2631" align="aligncenter" width="537"]Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum[/caption]

Z kolei na kameralne spotkania biznesowe polecamy atrakcyjną ofertę konferencyjną Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum. Obiekt ten dysponuje nowoczesną salą szkoleniową, którą z przyjemnością udostępni na różnego rodzaju firmowe wydarzenia. Oferowana przestrzeń jest wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny oraz dostęp do internetu. Może ona pomieścić maksymalnie 60 osób. Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum oferuje również wynajem przestronnej i eleganckiej sali bankietowej, w której można zorganizować uroczystości dla 120 uczestników. Oczywiście, obiekt oferuje kompleksową obsługę i organizację każdego eventu, zapewniając odpowiednią pomoc techniczną, oprawę gastronomiczna, a także wizualną i muzyczną.

[caption id="attachment_2630" align="aligncenter" width="532"]Hotel Atrium**** Hotel Atrium****[/caption]

Ostatnim, proponowanym przez nas obiektem konferencyjnym jest kameralny, ale luksusowy Hotel Atrium****. Jest to doskonała propozycja osób, którym zależy na dyskretnej i spokojnej atmosferze podczas biznesowych eventów. Miejsce to zlokalizowane jest w samym sercu Szczecina i oferuje 70 wygodnych miejsc noclegowych w eleganckich i stylowych pokojach. Ponadto, Hotel Atrium**** dysponuje dwiema profesjonalnymi salami konferencyjnymi, z których największa przeznaczona jest dla 70 uczestników. Obiekt ten to również świetna przestrzeń do organizacji przyjęć okolicznościowych. Do dyspozycji gości hotel oddaje wspaniałą salę bankietową na 120 osób. Dodatkowe atrakcje obiektu to wykwintna włoska restauracja, bar oraz możliwość skorzystania z sauny lub masażu.

Jak widać, Szczecin obfituje w atrakcyjne miejsca konferencyjne i szkoleniowe. Gwarantujemy Państwu, że zaprezentowane obiekty oferują kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, wspaniałą atmosferę, indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o najdrobniejsze detale organizowanych przedsięwzięć. Konferencje i szkolenia w tych obiektach po prostu nie mogą się nie udać.