Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo - targi, wydarzenia

Ptak Warsaw Expo to wyjątkowe miejsce, które umożliwia realizację nawet najbardziej wymagających imprez masowych, kongresów oraz targów. Jest to największe centrum targowo-kongresowe w całej Europie Środkowej - robi wrażenie, prawda? Usytuowane zostało ono przy Al. Katowickiej 62 w Nadarzynie, zaledwie 10 minut jazdy od Lotniska Chopina i 15 minut od centrum stołecznego miasta.

Centrum Konferencyjne Ptak

Ptak Expo oferuje aż 18 pawilonów, których łączna powierzchnia wynosi 143 000 m2. Do tego należy także doliczyć powierzchnię zewnętrzną, na której mieści się aż 15 000 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i autobusów. Warsaw Expo jest więc odpowiednim tłem na organizację największych spotkań z zakresu biznesu, motoryzacji czy kultury. Rocznie odbywa się tam około 50 imprez targowych, które przyciągają tysiące zainteresowanych. Niemal każdy wspomina wizytę w Expo Nadarzyn z ogromnym sentymentem! Nie mamy wątpliwości, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Polecamy więc na bieżąco sprawdzać Ptak Warsaw Expo - kalendarz imprez. W tym roku odbędzie się tam jeszcze wiele wydarzeń, a część z nich przedstawimy w następnych częściach tego artykułu. 

Fot. Unsplash

Targi Ptak Expo

Hala Expo Warszawa słynie głównie z imprez targowych, które często się tam odbywają. To m.in. Warsaw Comic Con, czyli fantastyczny festiwal popkultury. Nie można także pominąć Ptak Warsaw Expo - targi motoryzacyjne. Jednym z najbardziej sztandarowych eventów jest bowiem Warsaw Motor Show, czyli targi motoryzacyjne, na których prezentowane są samochody osobowe i luksusowe. Znajduje się tam również strefa wypożyczalni samochodów, stanowiska do pielęgnacji aut czy automobilkluby. Dużym powodzeniem cieszą się także targi takie, jak m.in. Warsaw Home & Contract, Go Active Show, Wood Tech Expo, Beauty Form czy Centralne Targi Rolnicze . To jednak tylko namiastka - Hala Expo Nadarzyn jest tłem znacznie większej ilości wydarzeń. I choć Warsaw Ptak Expo założony został dopiero w 2015 roku, to od tego czasu zdążył już na dobre zapisać się na wystawienniczej mapie kraju.

Fot. Unsplash

Ptak Warsaw Expo - nadchodzące wydarzenia

Jak wspomnieliśmy, w Centrum Ptak Nadarzyn rocznie odbywa się wiele interesujących eventów. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji uczestniczyć w żadnym z nich, to nic straconego. Jeszcze w tym roku będą tam miały miejsce kolejne przedsięwzięcia. Już 4 września odbędzie się Animal Days. Niedługo później, bo w piątek 17 września możesz wziąć udział w Warsaw Food Expo, a dwa dni po, 19 września w Warsaw Wedding Days. Targi Ptak - październik przepełnione są z kolei eventami takimi jak Bio Expo Warsaw (8 października), Warsaw Yacht Salon (16 października) czy Warsaw Home & Contract (27 października). Należy jednak podkreślić, że Ptak Nadarzyn - wydarzenia potraktowaliśmy bardzo wybiórczo. W rzeczywistości organizowanych jest tam znacznie więcej spotkań. Mamy więc nadzieję, że zaprezentowana przez nas namiastka eventów zachęciła Was do własnych poszukiwań. Centrum Nadarzyn Ptak to miejsce, które po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy!

Fot. Unsplash

A jeśli wybierasz się do Wrocławia, koniecznie poznaj ciekawostki o Hali Stulecia. W wolny weekend z kolei polecamy przejażdżkę do Krakowa - przed wyjazdem sprawdź Kraków Expo - wydarzenia.

Mogą Cię Zainteresować również

Hala Stulecia we Wrocławiu - ciekawostki, wydarzenia, koncerty

Hala Stulecia we Wrocławiu - ciekawostki, wydarzenia, koncerty

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków - targi, wydarzenia

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków - targi, wydarzenia