Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków - targi, wydarzenia

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków to nowoczesny obiekt targowo-kongresowy, który powstał z myślą o organizacji imprez targowych, konferencyjnych, rozrywkowych oraz sportowych. Obiekt mierzy aż 14 000 m2, na których znajduje się 9 000 metrów powierzchni wystawowej. Expo Kraków do dyspozycji gości oddaje 2 hale wystawiennicze, modułowe sale konferencyjne, 4 pokoje spotkań, lobby oraz smaczną restaurację. 

Fot. Unsplash

Hala Expo Kraków - lokalizacja

Hala Expo Kraków mieści się przy ulicy Galicyjskiej 9 w dzielnicy Czyżyny. Obiekt ten otoczony jest rozległym terenem zielonym, który doskonale współgra z biznesowymi wnętrzami. Na obszarze Expo Kraków znajduję się również duży parking, który jest w stanie pomieścić około 700 samochodów osobowych. To świetne miejsce dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zorganizować event w odpowiednich warunkach. Realizowane tam przedsięwzięcia przyciągają wielu uczestników, którzy mówią, że kiedyś z chęcią wrócą do Centrum Expo Kraków.

Fot. Unsplash

Expo Kraków - wydarzenia

Centrum Kongresowe Expo Kraków jest tłem różnego rodzaju wydarzeń. Odbywają się tam m.in. Międzynarodowe Targi Książki, Międzynarodowe Targi Stomatologiczne, Targi Rodzinne, Letnie targi Biżuterii i Zegarków Jubinale czy Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA. Hala Expo Kraków jest wielofunkcyjna i na pewno każdy jest w stanie znaleźć tam dla siebie interesujące wydarzenie. Zachęcamy więc do regularnego odwiedzania strony internetowej Expo Targi Kraków, na której znajduje się kalendarz wydarzeń. Dzięki niemu będziesz na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami.


Fot. Unsplash

Kraków Expo - Targi

Hala Expo w Krakowie znacząco zasiliła powierzchnie wystawiennicze Kraków, które zyskały naprawdę warte uwagi miejsce. Sztandarowymi wydarzeniami, które są tam organizowane, są oczywiście targi. Jeszcze w tym roku odbędzie się kilka takich wydarzeń - np. od 16 do 17 września będzie miał miejsce Kongres i Targi LNE, a od 25 do 26 września odbędą się z kolei Targi Mieszkań i Domów. Zdecydowanie więcej propozycji znajdziesz na stronie Expo Kraków. Miejsce to zachwyci Cię korzystną lokalizacją, dostępnością miejsc parkingowych, smaczną restauracją oraz serdeczną, a przy tym biznesową, atmosferą.

Fot. Unsplash

Równie atrakcyjny obiekt czekają na Ciebie również w Warszawie (np. Targi Ptak Expo). Jeśli jednak planujesz podróż na Dolny Śląsk, to nie możesz także pominąć pięknej Hali Stulecia we Wrocławiu (poznaj Hala Stulecia - ciekawostki).

Mogą Cię Zainteresować również

Hala Stulecia we Wrocławiu - ciekawostki, wydarzenia, koncerty

Hala Stulecia we Wrocławiu - ciekawostki, wydarzenia, koncerty

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo - targi, wydarzenia

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo - targi, wydarzenia