Lubuska przestrzeń konferencyjna

Kontynuując konferencyjną podróż po regionach Polski, przedstawiamy dziś biznesową stronę województwa lubuskiego, które choć może wydawać się niepozorne, posiada na swoim terenie kilka naprawdę ciekawych i atrakcyjnych obiektów konferencyjno-szkoleniowych. To, co z pewnością wyróżnia województwo lubuskie na tle innych regionów pod względem oferty biznesowej to wielość ośrodków, zlokalizowanych wśród wspaniałych okoliczności przyrody, a także szeroka gama historycznych obiektów, świadczących usługi konferencyjne. Jeśli więc poszukujecie Państwo nietuzinkowego miejsca na spotkanie biznesowe, to pałac lub zamek w województwie lubuskim będzie doskonałym wyborem. Z kolei jeśli planujecie połączyć konferencję z wyjazdem integracyjnym lub wypoczynkiem to świetnie sprawdzą się obiekty, zlokalizowane wśród malowniczej przyrody tego wspaniałego regionu Polski.

[caption id="attachment_2739" align="aligncenter" width="467"]Piramida Horusa Piramida Horusa[/caption]

Jako pierwszy prezentujemy wyjątkowy obiekt konferencyjny, o którym nie sposób nie wspomnieć. Jest to Piramida Horusa, unikatowe miejsce, położone w niewielkiej miejscowości Poźrzadło w okolicach Świebodzina. Ta niepowtarzalna przestrzeń konferencyjno-bankietowa z pewnością zrobi wrażenie na uczestnikach. Jest to więc świetne miejsce do organizacji wydarzeń, które mają na długo zapaść w pamięci gości i wyróżnić się na tle sztampowych sal konferencyjnych. Piramida Horusa oferuje swoim gościom nowoczesną i w pełni wyposażoną salę szkoleniową, a także salę bankietową oraz wykwintną Restaurację Horusa, gdzie można dobrze z zjeść i zrelaksować się po udanej spotkaniu biznesowym. Ponadto, obiekt współpracuje z sąsiadującym Hotelem Nevada, gdzie goście znajdą komfortowe i elegancko urządzone pokoje oraz apartamenty.

[caption id="attachment_2738" align="aligncenter" width="456"]Dwór Kolesin Dwór Kolesin[/caption]

Kolejny, prezentowany obiekt łączy w sobie historyczny klimat oraz malownicze położenie w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Mowa o zabytkowym Dworze Kolesin nad Jeziorem Wojnowskim. Jest to wspaniałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju eventów towarzyskich, rodzinnych i firmowych, a także zajęć i imprez integracyjnych. Obiekt dysponuje trzema profesjonalnymi salami konferencyjnymi, mogącymi pomieścić do 120 osób. Ponadto, Dwór Kolesin dysponuje elegancką salą bankietowo-restauracyjną, gdzie za dnia można skosztować wyjątkowych dań kuchni europejskiej i regionalnej, a wieczorami zorganizować przyjęcie okolicznościowe lub uroczysty bankiet. Otaczający obiekt malowniczy teren zielony sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, pieszym i rowerowym wycieczkom, uprawianiu sportów wodnych czy organizacji biesiad przy ognisku lub grillu. Jest to także doskonałe miejsce na realizację wyjazdów integracyjnych, dzięki bogatej ofercie atrakcji, przygotowanej specjalnie dla firm.

[caption id="attachment_2740" align="aligncenter" width="443"]Leśniczówka Przyłęsko Leśniczówka Przyłęsko[/caption]

A teraz propozycja dla tych, którzy cenią sobie kameralność oraz spokojną i cichą atmosferę. Leśniczówka Przyłęsko, położona niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego z pewnością pozwoli swoim gościom oderwać się od trosk dnia codziennego i zgiełku wielkiego miasta. Obiekt dysponuje przestronną salą konferencyjną na 120 osób oraz salą bankietową, mogącą pomieścić do 130 uczestników. Z powodzeniem więc można tu zorganizować wszelkiego rodzaju wydarzenia, zarówno te firmowe, jak i rodzinne i towarzyskie. Ponadto, Leśniczówka Przyłęsko dysponuje 28 komfortowymi pokojami, przytulnie zaaranżowanymi i nowocześnie wyposażonymi. Na terenie obiektu znajdują się także liczne atrakcje dodatkowe w postaci basenu, bilarda, boiska do gry, darta, piłkarzyków, buli, a także wypożyczalni rowerów oraz zarybionych stawów, które z pewnością docenią amatorzy wędkarstwa. Leśniczówka organizuje także biesiady plenerowe przy ognisku lub grillu oraz wieczorki tematyczne dla grup zorganizowanych.

[caption id="attachment_2741" align="aligncenter" width="477"]Pałac Wiejce Pałac Wiejce[/caption]

Ostatni, prezentowany obiekt to malowniczo położony, zabytkowy Pałac Wiejce. Jest to wyjątkowe miejsce konferencyjno-bankietowe, oferujące swoim gościom szeroki zakres usług. Na terenie obiektu znajduje się 5 wielofunkcyjnych sal o zróżnicowanej powierzchni, z których część zachowała swój pałacowych klimat. Te eleganckie wnętrza umożliwiają realizację zarówno kameralnych spotkań rodzinnych, szkoleń czy narad zarządu, jak i wystawnych konferencji, sympozjów, bankietów czy imprez towarzyskich. Pałac Wiejce dysponuje także komfortowymi miejscami noclegowymi w stylowych pokojach, nawiązujących swoją aranżacją do historycznej przeszłości obiektu. Zwieńczeniem oferty są liczne atrakcje dodatkowe, jakie pałac może zorganizować dla swoich gości. Są to m. in. pokazy iluzjonistyczne, tańca towarzyskiego, wieczór w stylu casino, degustacje win i whisky, warsztaty chodzenia po ogniu, przejażdżki bryczką, lot balonem, imprezy plenerowe przy ognisku i wiele innych.

Te cztery wyjątkowe obiekty konferencyjne niezbicie dowodzą, że województwo lubuskie to przestrzeń idealna dla biznesu. Znaleźć tu można zarówno nowoczesne hotele, jak i niepowtarzalne obiekty historyczne, a także wspaniałe ośrodki szkoleniowe, otoczone malowniczą przyrodą. To, co łączy każde z tych miejsc to przyjazna i profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta oraz szeroka gama usług, realizowanych zawsze na najwyższym poziomie. Czy można oczekiwać czego więcej od atrakcyjnego obiektu konferencyjnego?