Lubelskie Centrum Konferencyjne (LCK) - sale konferencyjne

Lubelskie Centrum Konferencyjne to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w całym kraju. Mieści się on przy ulicy Artura Grottgera 2 w Lublinie. Jego oferta obejmuje wynajem sal konferencyjnych oraz studiów streamingowych. Regularnie więc odbywają się tam wszelkiego rodzaju kongresy, szkolenia, targi, wystawy i konferencje. Dziś z przyjemnością poświęcimy temu obiektowi cały artykuł!

LCK Lublin

Lubelskie Centrum Konferencyjne to sześciokondygnacyjny budynek, który wyróżnia się nowoczesną bryłą oraz wyjątkowym wnętrzem. Naprawdę trudno jest przejść obok niego obojętnie! Obiekt ten liczy aż 13 000 m2 powierzchni, na której poza salami, znajduje się też przestronne patio i piękna fontanna multimedialna. Bryła obiektu jest przeszklona, a w jego wnętrzu rosną drzewa. Okoliczności te sprawiają, że LCK świetnie sprawdza się też jako tło modowych i biznesowych sesji zdjęciowych oraz nagraniowych

Fot. https://lcklubelskie.pl/

Lubelskie Centrum Konferencyjne - lokalizacja

Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie mieści się w samym sercu miasta, przy wspomnianej już wcześniej ulicy Grottgera. Lokalizacja ta jest niezwykle korzystna - goście bowiem mają w zasięgu ręki najistotniejsze punkty usługowe stolicy województwa lubelskiego oraz ciekawe atrakcje turystyczne. Fakt ten sprzyja wypoczynkowi po wielogodzinnych konferencjach oraz szkoleniach, a także integracji gości. 


Lubelskie Centrum Konferencyjne - sale konferencyjne

Centrum Konferencyjne Lublin do dyspozycji gości oddaje aż 11 sal konferencyjnych, a wśród nich znajdują się też 3 studia streamingowe. Pomieszczenia te są nowoczesne, odpowiednio wyposażone oraz różnią się między sobą pod względem wielkości. Organizatorzy więc mogą tam zrealizować zarówno kameralne spotkania biznesowe, jak i znacznie większe eventy dla setek uczestników. Największe z pomieszczeń, czyli Sala Wystawiennicza jest w stanie pomieścić do 125 osób w ustawieniu teatralnym - oczywiście z zachowaniem bezpiecznej odległości. Sale z powodzeniem mogą stać się tłem spotkań na żywo, we wnętrzu obiektu, jak i tych w formie zdalnej. Znajdujące się tam studia streamingowe wyposażone zostały w specjalistyczne programy, które przekazują obraz i dźwięk do przestrzeni internetowej w czasie rzeczywistym. 

Fot. https://lcklubelskie.pl/

Fot. https://lcklubelskie.pl/

Lubelskie Centrum Konferencyjne - parking

Właściciele oraz obsługa LCK doskonale zdają sobie sprawę z tego, że dużą część gości stanowią osoby przyjezdne. Wychodzą więc oni naprzeciw potrzebom takich uczestników, oferując przestronne parkingi. Obiekt oferuje trzykondygnacyjny parking, na którym zmieści się 45 pojazdów.


Lubelskie Centrum Konferencyjne - restauracja

Lubelskie Centrum Konferencyjne Grottgera to jednak nie tylko przestrzeń biznesowa. W obiekcie można liczyć również na znakomitą Restaurację 2 PI ER, która mieści się na ostatnim piętrze gmachu. Można z nich podziwiać piękną panoramę miasta, delektując się przy tym niezapomnianymi smakami oraz zapachami. Serwowane są tam pyszne kulinaria, które powstają na bazie regionalnych produktów. Mało tego, w Restauracji także można zorganizować uroczystości firmowe oraz rodzinne.

Fot. https://lcklubelskie.pl/ 

Mamy nadzieję, że ten obiekt konferencyjny w Lublinie przypadnie Ci do gustu tak, jak i nam! A jeśli szukasz czegoś w innym mieście, koniecznie poznaj Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach lub Centrum Bankowo-Finansowe "Nowy Świat” w Warszawie!