Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO Warszawa - targi, eventy, sale konferencyjne

Centrum Targowo-Kongresowe EXPO to nowoczesny obiekt, który zlokalizowany jest w Warszawie przy ulicy Modlińskiej 6D. Pozwala on na organizację różnorodnych eventów biznesowych i kulturalnych, jak np. konferencje, targi, kongresy, szkolenia, koncerty, pokazy czy inne wydarzenia okolicznościowe. W Global EXPO cyklicznie odbywa się wiele spotkań, wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.


Fot. http://www.globalexpo.pl/

Global EXPO - targi

W Global EXPO Warszawa często odbywają się interesujące targi, które przyciągają wielu gości. Powierzchnia hali wynosi aż 12 144 m2, więc może się tam zmieścić naprawdę wielu uczestników. Halę Global EXPO Modlińska można podzielić na mniejsze pomieszczenia dzięki systemowi mobilnych ścian. To właśnie ta przestrzeń idealnie sprawdza się jako tło targów i wystaw. Do tej pory odbyły się tam m.in. Międzynarodowe Targi Technologii Miejskich - Smart City EXPO Poland, Targi Ślubne czy Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market. Targi Global EXPO Warszawa to świetne miejsce, w którym można poznać wielu usługodawców, ciekawe produkty oraz nowych, inspirujących ludzi. Na gości czekają także liczne udogodnienia, takie jak miejsca parkingowe oraz bardzo dobra restauracja.

Fot. http://www.globalexpo.pl/ 

Global EXPO - nadchodzące wydarzenia

Modlińska 6D Global EXPO to miejsce, w którym jeszcze w tym roku odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń. 5 listopada będzie tam miało miejsce Warsaw Oil Festival, 25 listopada TT Warsaw 2021, trzy dni później, czyli 28 listopada Międzynarodowe Targi Konopne Cannabizz 2021. W grudniu również będą miały miejsce fantastyczne spotkania, na czele z Rise & Shine, które odbędą się dokładnie 4 grudnia. Zdecydowanie warto się tam wybrać i spędzić godziny w towarzystwie najlepszych fachowców z danej dziedziny. Global EXPO otwarcie następuje już od godziny 9:00, więc możesz tam spędzić nawet cały dzień! Global EXPO Centrum jest nowoczesnym, wysoce komfortowym obiektem, w którym na pewno poczujesz się komfortowo. Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO Warszawa składa się z dwóch kondygnacji, które połączone zostały ruchomymi schodami, windami oraz windą towarową.

Fot. http://www.globalexpo.pl/ | nojefotograf.pl

Global EXPO - sale konferencyjne

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO ul. Modlińska 6D to także odpowiednie miejsce na organizację konferencji, szkoleń oraz innych spotkań biznesowych. Znajdują się tam wielofunkcyjne sale konferencyjno-bankietowe, które różnią się pod względem wielkości. Piętro konferencyjne liczy aż 4000 m2 i jest w stanie pomieścić nawet do 2600 uczestników. Na gości czeka tam pełne zaplecze konferencyjne i cateringowe, a także przestronne foyer i nowoczesne sprzęty multimedialne. Bardzo istotnym udogodnieniem jest również Global EXPO parking.

Fot. http://www.globalexpo.pl/ 

Jak udowodniliśmy, obiekt ten jest doskonałą odpowiedzią na potrzebę branży spotkań - zarówno dla organizatorów eventów, jak i dla tych, którzy szukają różnorodnych wydarzeń oraz atrakcji. Nie mamy wątpliwości, że miło spędzisz tam czas, oddając się rozmowom na interesujące Cię tematy. Jeśli jednak do Warszawy nie jest Ci po drodze, koniecznie zapoznaj się z ofertą równie atrakcyjnego obiektu w Krakowie, jakim jest Centrum Kongresowe ICE Kraków lub w Smardzewicach w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO.

Mogą Cię Zainteresować również

Centrum Kongresowe ICE Kraków - wydarzenia, sale konferencyjne

Centrum Kongresowe ICE Kraków - wydarzenia, sale konferencyjne

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - organizacja konferencji, sale konferencyjne

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - organizacja konferencji, sale konferencyjne