Centrum Kongresowe ICE Kraków - wydarzenia, sale konferencyjne

Centrum Kongresowe ICE Kraków to miejsce, w którym po prostu dużo się dzieje! Pozwala ono na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń - zarówno biznesowych, kulturalnych, jak i edukacyjnych. W ICE Kraków odbywają się również koncerty, spektakle operowe oraz eventy o charakterze społecznym. W dzisiejszym artykule udowodnimy, że każdy znajdzie tam coś dla siebie - zarówno ci, którzy szukają miejsca na organizację konferencji w Krakowie, jak ci, którzy interesują się ciekawymi wydarzeniami w stolicy Małopolski.

Fot. http://icekrakow.pl/ 

ICE Kraków wydarzenia

Centrum Kongresowe ICE to wyjątkowe tło dla różnorodnych wydarzeń, które mieści się przy ul. Marii Konopnickiej 17. Na gości czeka tam szeroki wachlarz eventów, dzięki którym można miło spędzić czas w świetnym towarzystwie. Jeszcze w tym roku odbędzie się tam wiele ciekawych wydarzeń, na czele których są m.in.: koncert zespołu Dżem 31 października, występ Kabaretu Neo-Nówka 6 listopada, Międzynarodowy Kongres Ekonomii Wartości 16-17 listopada, czy koncert The Simon and Garfunkel Story 9 grudnia. Zdecydowanie warto być na bieżąco z kalendarium tego miejsca. Wystarczy od czasu do czasu wpisać w wyszukiwarkę "ICE Kraków nadchodzące wydarzenia" lub "Centrum Kongresowe Kraków repertuar". Jak można zauważyć - wydarzenia, które są odbywają, są zróżnicowane pod wieloma względami, dlatego mamy pewność, że dla żadnego gościa nie zabraknie tam atrakcji. W ICE Kraków Congress Centre rocznie odbywa się wiele interesujących spotkań, obok których zdecydowanie trudno jest przejść obojętnie!

Fot. http://icekrakow.pl/ 

Zespół sal konferencyjnych - Centrum Kongresowe ICE Kraków

Centrum Kongresowe Kraków ICE to również odpowiednie miejsce na organizację konferencji, szkoleń, bankietów, wykładów oraz innych spotkań biznesowych. ICE Kongres Kraków ma w swojej ofercie wielofunkcyjny Zespół Sal Konferencyjnych, który ma ok. 500 m2. Tę powierzchnię można dowolnie aranżować i dzielić dzięki systemowi ścian akustycznych. Maksymalnie możliwe jest tam wydzielenie nawet 11 mniejszych sal. Zaplecze konferencyjne Kraków Centrum Kongresowe jest nowoczesne oraz w pełni wyposażone w projektory, ekrany, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie.

Fot. http://icekrakow.pl/ 

Centrum Kongresowe ICE Kraków - sala teatralna

Centrum Kongresowe Kraków ICE dysponuje także przestronną Salą Teatralną, do której można zaprosić 600 osób. Stworzona została na planie prostokąta i wyposażona jest w scenę z kurtyną oraz zapleczem. Sala teatralna w Kraków ICE posiada oczywiście odpowiednią akustykę, oświetlenie, sprzęty multimedialne oraz kabiny do tłumaczeń. Ponadto, znajduje się w obiekcie ICE Kraków sala koncertowa, sala kameralna, sala podziemna a także foyer i przestrzeń ekspozycyjna. Największa z nich, czyli Sala Audytoryjna, jest w stanie pomieścić aż 1915 osób w ustawieniu teatralnym.

Fot. http://icekrakow.pl/ 

Kraków Congress Centre jest nowoczesną i wysoce komfortową przestrzenią, w której odbywają się niezwykle interesujące spotkania, koncerty czy spektakle. Trzeba w tym momencie przyznać, że ICE Kraków koncerty cieszą się bardzo dużą popularnością i przyciągają wielu gości. ICE Centrum Kongresowe zyskało również sympatię organizatorów spotkań biznesowych, co wcale nas nie dziwi! Profesjonalna obsługa doskonale łączy się tam z nowoczesnymi salami oraz biznesową atmosferą, stwarzając tym samym świetne warunki do długich rozmów. Centrum ICE Kraków dostarcza także niezapomnianych wrażeń dla miłośników pięknych widoków. Otóż ICE Congress Centre mieści się w samym centrum Krakowa i rozpościera się z niego widok na Zamek Królewski na Wawelu. Nie da się też ukryć, że jedną z bolączek Krakowa jest brak miejsc parkingowych, ale spokojnie! Centrum Kongresowe ICE Kraków parking może pomieścić wiele pojazdów. Czekają tam parkingi naziemne, parking dla rowerów oraz dwupoziomowy parking podziemny dla 335 samochodów.

Jeśli interesują Cię równie atrakcyjne obiekty w Warszawie lub w Smardzewicach, koniecznie poznaj Global EXPO Targi i Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO.


Mogą Cię Zainteresować również

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO Warszawa - targi, eventy, sale konferencyjne

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO Warszawa - targi, eventy, sale konferencyjne