Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” - eventy, sale konferencyjne i szkoleniowe

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. słynie z wynajmu nieruchomości biurowo-konferencyjnych. Obiekt ten mieści się w samym sercu Warszawy, tuż u zbiegu ulic Nowy Świat i Alei Jerozolimskich. Możesz wynająć tam zarówno powierzchnie biurowe, lokale handlowo-usługowe, a także sale konferencyjne. W CBF z powodzeniem zorganizujesz wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe i edukacyjne, na czele z kongresami, konferencjami czy warsztatami. Należy zaznaczyć, że obiekt ten w odpowiednich proporcjach łączy nowoczesne rozwiązania z zabytkowym charakterem. Jego wnętrza zdecydowanie wyróżniają się elegancją, klasą oraz przestronnością. Zaraz obok modernistycznej bryły CBF mieści się innowacyjny biurowiec Nowy Świat 2.0. Taki mariaż modernizmu z nowoczesnością często wykorzystywany jest jako tło dla planów zdjęciowych czy filmów reklamowych. W dzisiejszym artykule mamy przyjemność napisać nieco więcej na temat CBF, przedstawiając jego ofertę. Zapraszamy do lektury!

Fot. https://www.cbf.com.pl/ 

Centrum Bankowo-Finansowe - lokalizacja

CBF Warszawa to duży gmach, którego nie sposób nie zauważyć. Mieści się on przy ulicy Nowy Świat 6/12 w samym centrum stołecznego miasta, tuż przy Rondzie de Gaulle'a. Niewielka odległość dzieli zatem obiekt od istotnych punktów usługowych i komunikacyjnych, jak np. Dworzec PKP czy przystanki tramwajowe. Odpowiednia infrastruktura drogowa zapewnia też szybki dojazd na lotnisko, które znajduje się 9 kilometrów od obiektu. Lokalizacja ta pozwala też gościom na skorzystanie z licznych atrakcji Warszawy, które są niemal na wyciągnięcie ręki.


Centrum Bankowo-Finansowe - sale konferencyjne

Jak już napisaliśmy we wstępie, Centrum Bankowo-Finansowe Warszawa oferuje wynajem sal konferencyjnych. Znajduje się tam łącznie 6 pomieszczeń, które zróżnicowane są pod względem wielkości. Pozwalają one na organizację kameralnych spotkań, jak i tych na maksymalnie 120 osób w ustawieniu teatralnym. Dodatkowo, przed salami mieści się przestronne foyer, na którym można zorganizować chociażby przerwy kawowe.

Fot. https://www.cbf.com.pl/ 

Fot. https://www.cbf.com.pl/ 

Centrum Bankowo-Finansowe - sale szkoleniowe

Centrum Bankowo-Finansowe poza konferencjami, umożliwia też organizację szkoleń. Sale, które CBF oferuje są bowiem wielofunkcyjne, dzięki czemu zrealizujesz tam wszelkie możliwe eventy biznesowe czy edukacyjne. Dodatkowo, wszystkie te pomieszczenia wyposażone zostały w wysokiej klasy sprzęty multimedialne i udogodnienia, takie jak m.in. system dyskusyjny, telefon konferencyjny, kostka dziennikarska, monitor czy mobilne nagłośnienie. Wnętrza CBF oczywiście są klimatyzowane, a goście mogą w nich skorzystać z szybkich sieci Wi-Fi.

Fot. https://www.cbf.com.pl/ 

Centrum Bankowo-Finansowe - powierzchnie eventowe

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” to jednak nie tylko sale konferencyjne i szkoleniowe. Pomiędzy budynkami znajdują się także dwa place - Plac de Gaulle'a oraz Plac Lorentza. To właśnie na nich możesz zorganizować eventy plenerowe, takie jak targi, zawody sportowe, kiermasze czy prezentacje samochodów. Powierzchnia placów wynosi kolejno 1 078 m2 i 1 040 m2, co naprawdę jest imponującą liczbą! CBF ma w swojej ofercie również elegancki i przestronny Hol Główny, który jest w stanie pomieścić do 600 osób, piękny taras z widokiem na miasto również dla 600 osób, i klimatyczny dziedziniec, który zapewnia 1000 miejsc stojących dla uczestników wydarzeń.

Fot. https://www.cbf.com.pl/ 

Trzeba przyznać, że ten obiekt naprawdę potrafi zaskoczyć! Ale jeśli do Warszawy nie jest Ci po drodze, to równie atrakcyjne obiekty znajdziesz w innych miastach Polski - np. LCK Lublin lub Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

Mogą Cię Zainteresować również

Lubelskie Centrum Konferencyjne (LCK) - sale konferencyjne

Lubelskie Centrum Konferencyjne (LCK) - sale konferencyjne