10 hoteli konferencyjnych w centrum Wrocławia z własnym parkingiem

Przedstawiliśmy już Państwu:


Dziś pragniemy przenieść się do kolejnego miasta - do stolicy województwa dolnośląskiego. Obiekty konferencyjne, które się tam znajdują, potrafią zaskoczyć nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. Warto więc sprawdzić, które z tych miejsc mają w swojej ofercie miejsca parkingowe. Zapraszamy zatem do zestawienia dotyczącego obiektów z Wrocławia.


Fot. Unsplash

HOTEL CAMPANILE WROCŁAW CENTRUM | WROCŁAW

Przy ulicy Ślężnej 26 mieści się 3-gwiazdkowy Hotel Campanile Wrocław Centrum, który jest doskonałym miejscem na organizację konferencji, szkoleń, bankietów oraz innych spotkań biznesowych. Świadczy on kompleksowe usługi, oferując aż 152 pokoje jedno- i dwuosobowe, a także wyśmienitą restaurację. Znajdują się w nim 4 sale konferencyjne, które można ze sobą łączyć poprzez systemy mobilnych ścian. Pozwalają one na zaproszenie od 50 do 250 osób w ustawieniu teatralnym. Obiekt został w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a znajdujący się na jego terenie parking jest w stanie pomieścić 120 samochodów i autobusów. Ponadto, miejsce to jest przyjazne zwierzętom.Przy ulicy Kazimierza Wielkiego 27A znajduje się 3-gwiazdkowy Hotel Europeum. To zaledwie 200 metrów od Rynku Głównego i 2 kilometry od Dworca PKP. Obiekt ten jest niezwykle elegancki i wyróżnia się serdeczną, a przy tym biznesową atmosferą. Jego oferta składa obejmuje 4 sale konferencyjne, które pozwalają na zaproszenie od 29 do 45 osób w ustawieniu teatralnym. Znajduje się tam również 38 komfortowych pokoi, a także restauracja serwująca smaczne posiłki. Parking przynależący do Hotelu jest w stanie pomieścić 29 pojazdów.Przy ulicy Bolesława Drobnera 11-13 zlokalizowany został 4-gwiazdkowy Hotel HP Park Plaza. Jest to niezwykle malownicza okolica Ostrowa Tumskiego, która zachwyca o każdej porze dnia. Hotel świetnie sprawdza się jako tło spotkań biznesowych. Oferuje 7 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które można ze sobą łączyć. Z powodzeniem zaproszą do nich Państwo od 6 do maksymalnie 180 gości. W obiekcie mieści się także Restauracja, w której serwowane są specjały kuchni dolnośląskiej i europejskiej, a także 177 nowoczesnych pokoi. Obiekt jest przyjazny zwierzętom i przynależą dwa parkingi dozorowane - nadziemny oraz podziemny, które łącznie mieszczą aż 110 pojazdów.
Przy ulicy Menniczej 24 czeka na Państwa 5-gwiazdkowy The Granary – La Suite Hotel Wroclaw City Center, który usytuowany został w XVI-wiecznym spichlerzu. Jest to więc miejsce, które w doskonały sposób łączy tradycję z nowoczesnością, zachwycając przy tym luksusem i elegancją. Jego bogata oferta usług składa się z 5 sal konferencyjno-bankietowych, które pozwalają na zaproszenie od 6 do 100 osób w ustawieniu teatralnym. Znajduje się tam również wyborna Restauracja Mennicza Fusion, wyjątkowe i wysoce komfortowe miejsca noclegowe oraz usługi dodatkowe, w postaci m.in. mini siłowni, masaży oraz dwóch dużych parkingów.
Przy ulicy Zaolziańskiej 2 znajduje się nowoczesny i 4-gwiazdkowy Q Hotel Plus Wrocław, czyli jeden z najchętniej wybieranych hoteli w mieście. Jest to eleganckie miejsce położone tuż przy Sky Tower. Jego oferta obejmuje wyśmienitą restaurację Questa, aż 127 nowoczesnych i wygodnych pokoi, a także zaplecze fitness. W Hotelu mieści się 5 wielofunkcjonalnych sal konferencyjnych, które można ze sobą łączyć dzięki systemom mobilnych ścian. Są one odpowiednią przestrzenią na zaproszenie od 20 do 300 osób w ustawieniu teatralnym. Do obiektu oczywiście przynależy podziemny parking.Przy ulicy Jagiełły 6 znajduje się kolejny obiekt, czyli Hotel Campanile Wrocław Stare Miasto. To zaledwie 10 minut spaceru od Starego Rynku, który - jak powszechnie wiadomo - zachwyca o każdej porze roku. W Hotelu czekają na Państwa 4 sale konferencyjne, które można ze sobą łączyć. Pozwalają one na zaproszenie od 32 do 100 osób w ustawieniu teatralnym. W obiekcie znajduje się również wygodne zaplecze noclegowe w postaci 110 pokoi oraz pyszna restauracja. Obiekt jest przyjazny zwierzętom i pozwala na parking 40 pojazdów.
Przy ulicy Świdnickiej 28 usytuowany został Hotel Traffic Wrocław, czyli klimatyczny i nowoczesny obiekt, który jest odpowiednim miejscem na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych. Tylko 400 metrów dzieli go od Starego Miasta i 900 metrów od Dworca PKP. Obiekt proponuje jedną, w pełni wyposażoną salę konferencyjną, która pozwala na zaproszenie maksymalnie 25 osób w ustawieniu teatralnym. W Hotelu czeka na Państwa także 75 miejsc noclegowych w designerskich pokojach oraz klimatyczny bar, w którym serwowane są pożywne kulinaria. Do obiektu przynależy podziemny parking na 10 samochodów osobowych.Przy ulicy Oporowskiej 60 mieści się 3-gwiazdkowy Hotel Śląsk, w którym z powodzeniem zorganizują Państwo zarówno kameralne, jak i te duże spotkania biznesowe. Hotel proponuje aż 5 sal konferencyjnych, z czego dwie z nich można ze sobą łączyć. Są one w stanie pomieścić maksymalnie 320 gości w ustawieniu teatralnym. Znajdują się tam również nowoczesne pokoje i wyśmienita restauracja, którą można podzielić na 2 niezależne sale. Na terenie obiektu znajduje się duży parking dla samochodów osobowych i autobusów.
Przy ulicy Piłsudskiego 74 znajduje się kolejny obiekt, czyli Centrum Konferencyjne Domu Technika NOT. Oferuje on 13 komfortowych i w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, które pozwalają na zaproszenie maksymalnie 280 gości w ustawieniu teatralnym. Tuż obok obiektu znajduje się duża baza hotelowa oraz wszystkie istotne punkty usługowe, takie jak m.in. restauracje i kawiarnie. Na terenie Centrum Konferencyjnego usytuowany został przestronny parking, który jest w stanie pomieścić nawet 100 samochodów osobowych.Przy ulicy Wielkopolskiej 72 znajduje się już ostatni obiekt z naszego zestawienia, czyli kompleks Stara Garbarnia Banquet Park. To zaledwie 15 minut drogi od centrum miasta oraz 10 minut jazdy od Portu Lotniczego. Obiekt umożliwia organizację spotkań biznesowych i edukacyjnych w cichej, spokojnej okolicy. Jego oferta składa się z 8 wielofunkcyjnych sal, które pozwalają na zaproszenie od 35 do 440 osób w ustawieniu teatralnym. Znajdują się również 134 miejsca noclegowe, wyborna Restauracja, klimatyczny letni ogródek oraz duży parking na 100 samochodów osobowych.Mogą Cię Zainteresować również

Parking w hotelu - coraz ważniejszy czynnik przy wyborze

Parking w hotelu - coraz ważniejszy czynnik przy wyborze

10 hoteli konferencyjnych w centrum Gdańska z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Gdańska z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Łodzi z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Łodzi z własnym parkingiem