10 hoteli konferencyjnych w centrum Gdańska z własnym parkingiem

Co wpływa na atrakcyjność obiektów konferencyjnych? Odpowiedzi z pewnością jest kilka i tak naprawdę każda z nich jest dobra. Idealne miejsce na organizację spotkania biznesowego posiada m.in. korzystną lokalizację, świadczy usługi na wysokim poziomie, jest odpowiednio wyposażone oraz dysponuje udogodnieniami, takimi jak miejsca parkingowe. Temu ostatniemu kwalifikatorowi pragniemy poświęcić dziś szczególne miejsce. Parking to bardzo ważny aspekt - szczególnie, że klienci biznesowi najczęściej są zmotoryzowanymi osobami, które przyjeżdżają z różnych zakątków kraju. W związku z tym, pragniemy wyróżnić 10 hoteli konferencyjnych w centrum Gdańska z własnym parkingiem.

Zachęcamy także do zapoznania się z zestawieniami:

Fot. Pixabay

KRÓLEWSKI SPICHLERZ | GDAŃSK

Obiektem otwierającym ten zbiór jest wyjątkowy Hotel Królewski Spichlerz, który usytuowany jest przy ulicy Ołowianki 1. To 3-gwiazdkowy obiekt, który zasługuje na wyróżnienie pod względem korzystnej lokalizacji - tuż nad samą rzeką Motławą na Wyspie Ołowianka. Już od 10 lat można w nim organizować nawet najbardziej wymagające konferencje, szkolenia oraz inne spotkania biznesowe i edukacyjne. Oferta tego miejsca obejmuje 3 stylowe sale, które wyposażone są w wysokiej klasy sprzęty multimedialne. Ponadto, znajduje się tam przestrzeń bankietowa, doskonała restauracja oraz wygodne zaplecze noclegowe, które składa się z eleganckich pokoi i apartamentów. Królewski Spichlerz oferuje również przestronny parking, który jest w stanie pomieścić 50 samochodów osobowych.Kolejnym obiektem jest 4-gwiazdkowy Q Hotel Grand Cru, który znajduje się przy ulicy Rycerskiej 11-12 - również nad brzegiem rzeki Motławy. Jest to designerskie miejsce, które w rewelacyjny sposób łączy tradycję z nowoczesnością. Oferuje on dwie przestronne sale konferencyjno-szkoleniowe, które można ze sobą łączyć dzięki systemom mobilnych ścian. Pozwalają one na zaproszenie maksymalnie 100 osób w ustawieniu teatralnym. Ponadto, w obiekcie można liczyć na pyszną restaurację oraz na 50 komfortowych i nowoczesnych pokoi. Do Q Hotel Grand Cru przynależy oczywiście parking, odpowiedni na postój samochodów osobowych. 
Trzecim obiektem jest Scandic Gdańsk, czyli 4-gwiazdkowy hotel, który znajduje się obok Dworca Głównego PKP - przy ulicy Podwale Grodzkie 9. Jest to nowoczesny obiekt, który pozwala na organizację konferencji i szkoleń nawet na 330 osób w ustawieniu teatralnym. Obiekt oferuje aż 7 wielofunkcyjnych sal biznesowych, które można ze sobą łączyć. Ich powierzchnia wynosi od 19 m2 do 303 m2. Scandic Gdańsk to także elegancka sala bankietowa, wyśmienita restauracja oraz wygodne pokoje i apartamenty, których jest 143. Na terenie hotelu mieści się również mini siłownia oraz piętrowy parking pod zadaszeniem, który jest dozorowany.Kolejny obiekt to 3-gwiazdkowy Marina Club Hotel, który zlokalizowany został przy ulicy Szafarnia 10. Jak już sama nazwa wskazuje - hotel mieści się tuż obok Przystani Jachtowej "Marina Gdańsk". Jego oferta obejmuje nowoczesną, klimatyzowaną i w pełni wyposażoną salę szkoleniowo-konferencyjną, która pozwala na zaproszenie 25 osób w ustawieniu teatralnym, 17 w konfiguracji podkowy i 10 w ustawieniu szkolnym. Marina Club Hotel oferuje także doskonałą Restaurację Szafarnia 10, a także 34 wysoce komfortowe pokoje z widokiem na Gdańsk. Dodatkowo, w obiekcie można liczyć na rozległy taras, kameralne SPA oraz na monitorowany parking.
Gdańsk jest dość rozległym miastem i na wyróżnienie zasługują też obiekty konferencyjne poza ścisłym centrum, które posiadają parkingi. Doskonałym tego przykładem jest Stary Maneż, który zlokalizowany został przy ulicy J. Słowackiego 23. Jest to absolutnie wyjątkowe miejsce, które pozwala na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, edukacyjnych i kulturalnych. Obiekt oferuje Salę Koncertową na maksymalnie 500 osób, Wine bar na 70 gości, wspaniałą restaurację oraz nowoczesne zaplecze noclegowe. Ponadto, na gości czeka przepiękny park, odpowiedni na spędzenie przerwy podczas wielogodzinnych spotkań oraz oczywiście duży parking.
Przy ulicy Powstańców Warszawskich 45 mieści się kolejny obiekt - 3-gwiazdkowy Amber Hotel. To nowoczesne miejsce, odpowiednie na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Amber Hotel świadczy kompleksowe usługi, proponując m.in. 5 sal zróżnicowanych pod względem wielkości, które można ze sobą łączyć, a także wygodne miejsca noclegowe, sale bankietowe oraz wyborną restaurację. W obiekcie czeka na Państwa także kameralna Strefa Relaksu SPA, która jest doskonałym miejscem na odpoczynek. Składa się ona m.in. z sauny fińskiej, natrysków z biczami wodnymi oraz komory IR. Dodatkowo, na terenie obiektu znajduje się duży, bezpłatny parking.
Na wyróżnienie zasługuje również 3-gwiazdkowy Hotel Beethoven, który znajduje się przy ulicy Beethovena 7. Jest to nowoczesny hotel miejski, który zdecydowanie wyróżnia się kameralnym i biznesowym charakterem. Proponuje dwie sale - konferencyjną, która jest w stanie pomieścić maksymalnie 45 osób, oraz warsztatową - odpowiednią na zaproszenie do 20 osób. Ponadto, obiekt ma w swojej ofercie salę bankietową, z której rozpościera się widok na miasto, a także 15 wysoce komfortowych pokoi. Na terenie Hotelu znajdują się dwa parkingi - zewnętrzny i podziemny. Oba są bezpłatne.
Nieco dalej, niż w centrum, bo przy ulicy Zacisznej 5, znajduje się Hotel 4 Pory Roku. Obiekt ten jest doskonałym miejscem na organizację spotkań biznesowych w cichej i spokojnej okolicy, zaraz obok jeziora Straszyńskiego. Hotel oferuje dwie sale konferencyjno-bankietowe oraz VIP Room. Możliwe jest w nich zaproszenie maksymalnie 140 osób w ustawieniu teatralnym. W obiekcie znajduje się także 40 wygodnych pokoi oraz świetna Restauracja 4 Pory Roku, w której serwowane są specjały kuchni europejskiej. Ponadto, czeka tam na Państwa przestronna chata biesiadna, oranżeria oraz bezpłatne miejsca parkingowe.
Kolejny obiekt, który usytuowany jest na obrzeżach miasta, to Hotel Cztery Brzozy przy ulicy Skromnej 1. Jest to miejsce o 3-gwiazdkowym standardzie, które słynie z proponowania kompleksowych usług organizacyjnych i wypoczynkowych. W Hotelu znajduje się w pełni wyposażona sala konferencyjna, która umożliwia organizację eventów do 75 osób. Mieści się tam także elegancka Restauracja Cztery Brzozy, która zachwyca nawet najbardziej wymagających koneserów oraz 32 wygodne pokoje. Obiekt w pełni dostosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych, a znajdujący się na jego terenie parking pozwala na postój 36 samochodów osobowych i autokarów.
Obiektem zamykającym to zestawienie jest Restauracja Nad Potokiem, która także usytuowana jest na obrzeżach miasta - dokładnie przy ulicy Morskiej 4. To odpowiednie miejsce zarówno na organizację wymagających spotkań biznesowych, jak i efektywnego wypoczynku w cichej oraz spokojnej okolicy. Obiekt ten jest nowoczesny, elegancki i wielofunkcyjny. Oferuje aż 7 sal konferencyjnych - największa z nich umożliwia zaproszenie nawet 1000 osób w ustawieniu teatralnym. Ponadto, Restauracja Nad Potokiem to oczywiście wyśmienite kulinaria, 2 pokoje gościnne, przestronny ogród z wydzielonym miejscem na grilla oraz duży parking.Mogą Cię Zainteresować również

10 hoteli konferencyjnych w centrum Warszawy z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Warszawy z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Krakowa z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Krakowa z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Poznania z własnym parkingiem

10 hoteli konferencyjnych w centrum Poznania z własnym parkingiem