Zobacz makiety nowoczesnych pokoi hotelu Holiday Inn Express

Zobacz makiety nowoczesnych pokoi hotelu Holiday Inn Express

W odpowiedzi na stale rosnący popyt klientów biznesowych w strefie rzeszowskiego Aeropolis, Polski Holding Hotelowy przy współpracy z InterContinental Hotels Group realizuje inwestycję w Holiday Inn Express w Jesionce. W hotelu powstaną nowego typu pokoje. 

Warszawska Pracownia Architektury i Urbanistyki FBT zaprojektowała makiety pokoi, czyli tzw. mock-upy, które znajdą się w hotelu Holiday Inn Express, położonym przy porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka. Projekt zrealizowano w oparciu o standardy sieci InterContinental Hotels Group, z którą Polski Holding Hotelowy podpisał umowę franczyzową w sprawie Holiday Inn Express. Obiekt liczy prawie 4000 m2, a goście będą mieli okazję skorzystać z 42 pokoi typu Double (z łóżkiem podwójnym), wśród których dwa są specjalnie przystosowane dla osób niepełnosprawnych, 38 pokoi typu Double+Sofa (z łóżkiem podwójnym oraz rozkładaną sofą), a także 40 pomieszczeń typu Twin (z dwoma łóżkami podwójnymi). Nowoczesne pokoje będą nawiązywały do nowej generacji wprowadzonej przez IGH.

Według informacji pochodzących z Pracowni FBT wiadomo, że goście będą mogli wybrać jeden z dwóch wariantów kolorystycznych. Pierwszy z nich - “Bright” będzie bazował na żywej, wiosennej kolorystyce, natomiast druga opcja “Warm” w wystroju będzie dominował morski kolor z czerwonymi akcentami. Meble w kolorze naturalnego brązu Tossini będą występowały w obu wariantach. Dodatkowo w każdym pomieszczeniu znajdą się dźwiękoszczelne drzwi, które zagwarantują gościom spokojny pobyt wolny od jakichkolwiek zakłóceń. Z okien typu porte-fenetre goście będą mieli widok na rzeszowski park naukowo-techniczny.

Hotele Holiday Inn są nastawione głównie na klientów biznesowych i to właśnie w odpowiedzi na ich popyt realizowana jest inwestycja. Aby zapewnić im warunki do pracy, obiekt będzie wyposażony w liczne gniazda USB, bezpłatny Internet dostępny na terenie całego hotelu, a także w ładowarki bezprzewodowe do telefonu, z których będzie można skorzystać w częściach wspólnych obiektu. 


Hotel Holiday Inn Express w Jasionce przyjmie pierwszych gości jeszcze w tym roku. 

INFORMACJA PRASOWA