Zabytkowa, elegancka atmosfera i nowoczesne wyposażenie, czyli Dwór Sieraków.

Zabytkowa, elegancka atmosfera i nowoczesne wyposażenie, czyli Dwór Sieraków.

Odrestaurowane, historyczne obiekty konferencyjne to jedna z najciekawszych form organizacji eventów. Niepowtarzalny klimat, ciekawa okolica i piękna architektura nadają wspaniałego charakteru każdemu spotkaniu i konferencji. Jednym z obiektów, które idealnie sprawdzą się jako miejsce wydarzeń biznesowych przepełnionych historią, jest Dwór Sieraków zlokalizowany zaledwie 10 kilometrów od centrum Wieliczki. 

Dwór Sieraków dzięki swojemu świetnemu położeniu pozwala na sprawną komunikację z najważniejszą infrastrukturą regionu. Goście bez problemu mogą dostać się do pełnego atrakcji Krakowa, czy odprężającego Zakopanego. Budynek Dworu pochodzi z XIX w. i jest położony na urokliwym czterohektarowym Starym Parku w Sierakowie. Nie zabraknie tutaj wspaniałych elementów przenoszących Gości w historyczną podróż - obrazów, zdjęć, rycin, a nawet mebli pochodzących z wędrówek byłych gospodarzy. 

Obiekt w czterogwiazdkowym standardzie oferuje pełen odpoczynek od zgiełku miasta w klimatycznych wnętrzach, które świetnie łączą nowoczesne wyposażenie z zabytkowymi elementami. Na Gości czekają komfortowe miejsca noclegowe, świetnie zaaranżowane sale konferencyjne i bankietowe oraz liczne dodatkowe udogodnienia. 

Sale Konferencyjne Wieliczka

Dwór Sieraków to wspaniałe miejsce na organizację konferencji i szkoleń, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci Gości ze względu na swój niepowtarzalny charakter, rodzinny klimat i przyjazną, doświadczoną obsługę. Na organizatorów czekają tutaj trzy eleganckie sale biznesowe, z których największa - Sala Złota przyjmie nawet 100 Gości w aranżacji teatralnej. Znajdzie się tutaj miejsce zarówno na duże eventy, jak i małe spotkania. Idealnym miejscem na narady i warsztaty będą sale Żółta i Ogród Zimowy. Każda z klasycznie i stylowo udekorowanych sal zapewnia też sprawne zaplecze techniczne. Organizatorzy skorzystać będą mogli z projektorów, ekranów, systemu nagłośnienia z mikrofonami, szybkiego internetu, ale również flipchartów z markerami i wskaźnika laserowego. W klimatyzowanych przestrzeniach znajdzie się wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia owocnych spotkań. 

Nocleg w historycznym dworku

Nie ma lepszego miejsca na pełen odpoczynek od zgiełku miasta niż obiekt położony pośród wspaniałej przyrody. Dwór Sieraków oferuje swoim Gościom eleganckie, urządzone ze smakiem pokoje, które dzięki wspaniałemu wyposażeniu oraz niepowtarzalnemu klimatowi umożliwią relaks i odnowę po dniach pełnych pracy, lub zwiedzania. Do dyspozycji przyjezdnych oddane zostało 30 pokoi jedno- i dwuosobowych typu Standard, Deluxe, Superior oraz Junior Suite. Dzięki takiej różnorodności każdy z Gości będzie w stanie znaleźć odpowiedni dla indywidualnych wymagań pokój. W eleganckich pomieszczeniach nie zabraknie prywatnych łazienek, miejsc do pracy, telewizji, telefonu i pełnego dostępu do internetu. Wygodne meble zapewnią pełen komfort, a załoga hotelowa spełni każde życzenie. 

Wyśmienite smaki i pełen relaks

W zabytkowym obiekcie Goście będą mogli skosztować wspaniałych połączeń aromatów, które wywodzą się ze świeżych i zdrowych składników. W tutejszej kuchni tradycyjne śląskie przepisy we wspaniały sposób łączą się z nowoczesnymi urozmaiceniami, tworząc oryginalne potrawy pełne smaku. Dworek wyznaje zasadę Slow Life & Slow Food, co oznacza, że pobyt i posiłki w Sierakowie to prawdziwy relaks, spokój i porzucenie nerwów. Oprócz wyśmienitej kuchni doznać można pełnej odnowy, dzięki Winnemu SPA, które oferuje bogaty wybór zabiegów relaksujących, Nie zabraknie masaży, saun, jacuzzi i wspaniałych rytuałów pielęgnacyjnych. Dwór Sieraków to połączenie tradycji i elegancji o przepięknych wnętrzach, które zapewni najlepszej jakości eventy i w pełni odprężający odpoczynek.