XIII EDYCJA - OGÓLNOPOLSKI KONGRES PRAWA PRACY

XIII EDYCJA - OGÓLNOPOLSKI KONGRES PRAWA PRACY
Już 20 września kolejna XIII edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy. Spotkanie w Katowicach przebiegnie pod hasłem „Prawo Pracy a skuteczne zarządzanie personelem”.

Impulsem do powstania kongresu było rosnące zapotrzebowanie na poszerzenie wiedzy z zakresu praktycznego stosowania prawa pracy. W dwa lata od powstania inicjatywy, zainteresowanie wśród menedżerów HR firm zaprzyjaźnionych i współpracujących z Grupą Most Wanted! nie maleje. Pierwsze spotkanie miało miejsce w Warszawie, w każdej edycji brało udział od 80 do ponad 140 uczestników.

Ważne zagadnienia z zakresu prawa pracy m.in.jak bezpiecznie rozwiązać umowę z pracownikiem, optymalizacja czasu pracy w zmiennych warunkach biznesowych czy odpowiedzialność pracodawcy za skutki wypadków w czasie pracy, rzetelnie omówią profesjonalni prelegenci.

Wśród nich radca prawny Anna Roessler (Kancelarie Radców Prawnych Marek Płonka & Partnerzy), adwokat Paulina Grotkowska (Kancelaria adwokacka Kruk i Partnerzy), radca prawny Aleksandra Piecko-Mazurek (Kancelaria Radców Prawnych Piechota, Piecko-Mazurek spółka partnerska), Monika Smulewicz, Dyrektor Zarządzający Grant Thornton FPA Outsourcing sp. z o.o., i dr Marcin Lis, Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Zobacz pełny program konferencji

Konferencja skierowana jest głównie do kadr kierowniczych, prezesów, przedstawicieli działów kadr i płac, działów HR, administracyjnych, prawnych i personalnych. Start o 8:30 w Hotelu Silesian w Katowicach. Udział w kongresie jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj.


INFORMACJA PRASOWA