Wypoczynek i praca w Ostrowcu Świętokrzyskim, czyli Hotel RED***.

Wypoczynek i praca w Ostrowcu Świętokrzyskim, czyli Hotel RED***.

Ostrowiec Świętokrzyski to miasto położone na ziemi sandomierskiej w historycznej Małopolsce, nad rzeką Kamienną. Kojarzy się ono głównie z metalurgią. Od jego powstania było to miejsce przemysłowe. Jednak to miasteczko na wschodzie Polski słynie również z pięknej okolicy i świetnego, nowocześnie wyposażonego Hotelu konferencyjnego RED***. Hotel RED*** mieści się na urokliwych obrzeżach miasta, co świetnie sprawdza się podczas organizacji wydarzeń — spokój okolicy wzbudza kreatywne myślenie, a dobrze zorganizowana komunikacja pozwala na szybkie dotarcie do infrastruktury miasta. Nieopodal obiektu znajduje się zielony, pełen natury park, a za hotelem przebiega rzeczka, której szum odpręża i relaksuje. Co ciekawe, załoga hotelu chce chronić otaczającą przyrodę i może się pochwalić świetnym podejściem do ochrony środowiska — wykorzystuje instalacje fotowoltaiczne i solarne, by zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Obiekt ten sprawdzi się zarówno jako centrum organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych, jak i jako spokojne miejsce wypoczynku. Konferencja w Ostrowcu Świętokrzyskim

Jak określa załoga hotelu — podstawowe wartości obiektu to wszechstronność, różnorodność i profesjonalizm. Tego można spodziewać się, organizując wydarzenie w Hotelu RED***. Profesjonalna obsługa zapewnia pomoc w przeprowadzeniu płynnej konferencji od momentu jej planowania, do pożegnania ostatniego z Gości. Doświadczenie i fachowość załogi gwarantuje płynność i sukces każdego spotkania. Jednak nie tylko to sprawia, że RED jest idealnym miejscem na konferencję. 

Największym atutem są nowoczesne i przestronne sale. Największa klimatyzowana przestrzeń to 400-metrowa Sala Balowa powstała z połączenia Sali Bankietowej i Restauracji. Dostępna również jest 200-metrowa Sala Konferencyjna, która wyposażona jest we wszystkie potrzebne udogodnienia technologiczne, przez system nagłaśniający, aż po ekrany i flipcharty. 

Przestrzeń konferencyjne hotelu RED*** to miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Nocleg po konferencji

Trzydzieści osiem komfortowych i klimatyzowanych pomieszczeń z wygodnym miejscem wypoczynku i funkcjonalną przestrzenią pracy — tak prezentuje się baza noclegowa Hotelu RED***.

Nowoczesny, lecz przytulny i spokojny wystrój pokoi wspomaga pełny odpoczynek i pozwala na dni pełne energii. Goście, dzięki indywidualnie sterowanej klimatyzacji i zintegrowanemu systemowi telewizyjnemu mogą swobodnie dopasować działanie urządzeń zgodnie z ich preferencjami. Lubicie chłodek i zagraniczne filmy, czy może wolicie upalną przestrzeń i polskie komedie? Nie ma z tym żadnego problemu! Wyśmienita restauracja Hotelu RED***

Każde wydarzenie może zostać urozmaicone o wyśmienite potrawy spod ręki profesjonalnego Szefa Kuchni Hotelu RED***. Restauracja serwuje dopracowane potrawy inspirowane kuchnią zarówno tradycyjną polską, jak i światową zgodną z nowoczesnymi trendami. Szef Kuchni każdemu z Gości zapewni niespotykane wrażenia i podróż przez oryginalne smaki. Dodatkowe wrażenia zapewni szeroki wybór światowych win i innych alkoholi. Co więcej, w okresie letnim skorzystać można z zadaszonego paleniska umieszczonego na zewnątrz hotelu i zorganizować klimatyczne ognisko lub grilla. 

Co więcej, cały hotel dba o bezpieczeństwo Gości poprzez system monitoringu, a dodatkowo jest przystosowany do osób z niepełnosprawnościami, dzięki nowoczesnym windom. Więcej o tym przytulnym miejscu dowiecie się w wizytówce na naszej stronie internetowej.