Wyjątkowe wsparcie dla firm, czyli Polish Business Meeting

Wyjątkowe wsparcie dla firm, czyli Polish Business Meeting

Choć konferencja ta odbędzie się dopiero w maju już teraz wiele o niej słychać. Polish Business Meeting to jedno z największych w branży wydarzeń, pomagającym firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw rozwinąć skrzydła.

W tym roku organizowana przez Polish Business Club konferencja odbędzie się pod tytułem "Kierunki rozwoju MŚP. Przyjdź - wybierz - działaj". Głównym celem spotkania będzie wskazanie właścicielom firm z tego sektora właściwych kierunków rozwoju na kilka nadchodzących lat.

Wykłady i prelekcje podczas majowej konferencji podzielone zostaną na konkretne grupy tematyczne. Dla przedsiębiorców planujących rozwój na rodzimym runku skierowane zostaną treści dotyczące najnowszych sposobów promocji usług w kraju. Z kolei osoby myślące o zagranicznej ekspansji przedsiębiorstwa będą miały szansę spotkania z gośćmi z zagranicy, którzy opowiedzą o możliwościach zagranicznych rynków.

Dla obu wspomnianych powyżej grup przewidziane zostaną wykłady i dyskusje z zakresu prawa, podatków, finansów, księgowości, bezpieczeństwa czy własności marki. Eksperci podadzą również wiele praktycznych rad np. na temat usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Organizatorem wydarzenia jest Polish Business Club, organizacja funkcjonująca na polskim rynku od 3 lat, która skupia ludzi biznesu i działa na rzecz rozwoju polskich firm.

Konferencja Polish Business Meeting odbędzie się w maju 2015 roku. Miejscem spotkania uczestników będzie Hotel Windsor w Jachrance.

INFORMACJA PRASOWA