Wyjątkowe hotele Best Western

Wyjątkowe hotele Best Western

Sieć hoteli Best Western stanowi jedną z największych na świecie. Firma posiada aż 4000 obiektów. Hotele Best Western można więc znaleźć niemalże w każdym kraju. I mimo, że we wszystkich obiektach Best Western obowiązują takie same standardy, to niektóre z budynków zaskakują oryginalnością.

Na wyróżnienie z pewnością zasługuje obiekt Best Western Angel and Royal Hotel, który mieści się w najstarszym budynku w Anglii, liczącym ponad 800 lat. Hotel ten charakteryzuje się wyjątkową, zabytkową architekturą, którą dodatkowo podkreśla wspaniała historyczna brama, znajdująca się na wejściu do obiektu.

Kolejny wyjątkowy hotel to Best Western Premier Hotel Katajanokka położony w Helsinkach. Oryginalność temu budynkowi nadaje jego historia, gdyż dawniej mieściło się tutaj więzienie. Hotel został tu otwarty dopiero w 2007 roku, a cele przearanżowano na wygodne i stylowe pokoje.

Dla melomanów Best Western również przygotowało wyjątkowy obiekt hotelowy. Tym razem jest to Best Western Hotel Franklin Feel The Sound położony w Rzymie. Pokoje są tutaj całkowicie dźwiękoszczelne i wyposażone są w nowoczesny sprzęt do odtwarzania muzyki. Ponadto, na terenie hotelu znajdują się liczne detale, nawiązujące do świata muzyki m.in. kula dyskotekowa służąca jako oświetlenie łazienki czy bębny spełniające funkcję stolików nocnych.

Polski akcent wśród najbardziej wyjątkowych hoteli Best Western to Best Western Hotel Żubrówka, który znajduje się na terenie Białowieskiego Parku Narodowego. Cechą charakterystyczną obiektu jest jego architektura, która sprawia, że budynek idealnie wpasowuje się w otaczającą go przyrodę, oraz oryginalne jacuzzi otoczone przez naturalne, leśne dekoracje.

Listę najbardziej oryginalnych hoteli sieci Best Western wieńczy Best Western Salford Hall Hotel znajdujący się w pobliżu angielskiego miasteczka Stratford-upon-Avon, miejsca w którym urodził się i zmarł William Szekspir.

INFORMACJA PRASOWA