Wkrótce rozpocznie się 9. edycja Event Katalogu!

Wkrótce rozpocznie się 9. edycja Event Katalogu!

Zawód event managera w dużej mierze polega nie nieustannej nauce i rozwijaniu coraz bardziej innowacyjnych pomysłów. Aby organizowane wydarzenie okazywały się sukcesem, należy na bieżąco śledzić wszystkie nowinki z branży. Ułatwia to Event Katalog, który już od 2010 roku służy jako praktyczne narzędzie pracy i źródło inspiracji dla osób związanych z branżą eventową. Nowe wydanie już w czerwcu.


W Event Katalogu spotkamy się z doświadczeniami, radami i pomysłami najlepszych ekspertów z zakresu organizacji eventów. Rocznik od lat patronuje również najbardziej istotnym imprezom z branży. W publikacji poruszane są wszystkie tematy związane z planowaniem wydarzeń: od obiektów i miejsc eventowych, przez atrakcje dodatkowe, aż po obsługę wydarzeń i ich kompleksowe wyposażenie.


Event Katalog rozwija się równie mocno, co sama branża. Od pierwszej edycji blisko czterokrotnie zwiększył swoją objętość. Na łamach Event Katalogu łącznie zaprezentowało się już ponad 1000 obiektów i usług eventowych. Obecnie dostarcza nam ponad 200 stron. W tegorocznej odsłonie duży nacisk został położony na miejsca eventowe i ich możliwości.


Rocznik trafia bezpośrednio do osób decyzyjnych. Wysyłany jest imiennie do rozbudowanej bazy specjalistów i osób związanych z organizacją wydarzeń biznesowych. Jednocześnie wszyscy uczestnicy otrzymują całoroczny pakiet działań online, ponieważ równolegle przez cały rok prowadzone są kampanie internetowe. 


Jak zapewnia Marta Klecha, redaktor naczelna katalogu; „Za kilka lat event w Polsce wskoczy na jeszcze wyższy poziom i będzie jeszcze bardziej doceniany niż obecnie. Warto o tym pomyśleć już teraz”


Dodatkowe informacje oraz poprzednie wydania katalogu znaleźć można na: www.e-eventkatalog.pl