Wielkie otwarcie Hampton by Hilton Poznań Swarzędz!

Wielkie otwarcie Hampton by Hilton Poznań Swarzędz!

7 października w Swarzędzu, około 10 kilometrów od Poznania odbyło się wielkie otwarcie markowego hotelu  Hampton by Hilton Poznań Swarzędz. Na wydarzeniu obecni byli mieszkańcy, przedstawiciele lokalnych Władz oraz inne ważne osobistości. Event rozpoczął się od oficjalnej, uroczystej ceremonii otwarcia drzwi, pokazu unikatowych wnętrz obiektu oraz małego poczęstunku. Zlokalizowany pod adresem ul. Antoniego Tabaki 1 w pobliżu Centrum Swarzędza i zaledwie 10 km od głównych atrakcji Poznania jak Stary Rynek, Międzynarodowe Targi Poznańskie czy jezioro Malta obiekt staje się świetnym miejscem na pobyt wypoczynkowy, ale też na wydarzenia biznesowe. Inwestorem Generalnym i jednocześnie operatorem jest CLIP HOTEL, który jest częścią CLIP Group S.A. CLIP Group to grupa podmiotów prowadząca działalność logistyczną w zakresie magazynowania, transportu i usług towarzyszących. 

 "Uroczyste otwarcie jest kulminacją wielu miesięcy ciężkiej pracy i współpracy, aby otworzyć drzwi Hampton by Hilton Poznań Swarzędz dla Gości. To niezwykle satysfakcjonujące mieć niezachwiane wsparcie społeczności i lokalnych władz, a my chcemy podziękować im za pomoc w realizacji tego projektu." - mówi Dyrektor Generalny  hotelu Hampton by Hilton Poznań Swarzędz i Centrum Konferencyjnego HUBO jest Justyna Staniszewska.

 Hampton by Hilton Poznań Swarzędz to niezwykle komfortowy obiekt, który oferuje gościom szeroką ofertę udogodnień, w tym śniadanie na ciepło w cenie pokoju, bezpłatne szybkie Wi-Fi, 24-godzinny fitness. W każdym pokoju znajdują się telewizor HD, darmowe kanały filmowe oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Co ważne, w obiekcie znajduje się Centrum Konferencyjne HUBO. Jest to sala bankietowa o powierzchni 400 m2, z możliwością jej podziału na 4 niezależne sale, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, restauracja à la carte HUBO Kuchnia i Bar z wyborem lokalnych potraw i selekcją win.  Hampton by Hilton Poznań Swarzędz jest częścią Hilton Honors®, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego dla 18 światowej klasy marek Hilton. Uczestnicy programu Hilton Honors, którzy dokonują rezerwacji bezpośrednio za pośrednictwem preferowanych kanałów Hilton, mają dostęp do natychmiastowych korzyści, w tym elastycznego suwaka płatności, który pozwala uczestnikom wybrać niemal dowolną kombinację punktów i pieniędzy, aby zarezerwować pobyt, ekskluzywnej zniżki dla uczestników, której nie można znaleźć nigdzie indziej, oraz bezpłatnego standardowego Wi-Fi. Uczestnicy Programu mają również dostęp do technologii zbliżeniowej wyłącznie za pośrednictwem przodującej w branży aplikacji mobilnej Hilton Honors, w której uczestnicy programu Hilton Honors mogą się zameldować, wybrać pokój i uzyskać do niego dostęp za pomocą klucza cyfrowego.

Zapraszamy do nowo otwartego, markowego Hotelu! 

INFORMACJA PRASOWA