Warszawskie hotele przylotniskowe PHH najlepiej ocenione przez gości sieci Marriott!

Warszawskie hotele przylotniskowe PHH najlepiej ocenione przez gości sieci Marriott!

Hotele należące do słynnej Grupy hotelowej PHH — Renaissance i Courtyard otrzymały wyróżnienie za najlepszy wynik współczynnika polecenia hotelu Intent to Recommend. Obiekty zlokalizowane przy warszawskim lotnisku Chopina tym samym zajęły pierwsze miejsce wśród swoich marek wszystkich hoteli franczyzowych sieci Marriott International w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce za trzy kwartały bieżącego roku. 

Renaissance Warsaw Airport Hotel to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel sąsiadujący z portem lotniczym i także pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do największej sieci hotelarskiej na świecie – Marriott International. Dysponuje 225 pokojami, w tym 11 apartamentami, których wystrój odwołuje się  do polskiego modernizmu. Jako jedyny w okolicy lotniska, ma w swojej ofercie basen i sauny oraz ekskluzywną strefę SPA. Goście hotelu mogą również skorzystać  z Club Lounge na najwyższym piętrze, z obszerną ofertą gastronomiczną  i niepowtarzalnym widokiem na płytę lotniska. W hotelu znajduje się nowocześnie zaprojektowana przestrzeń konferencyjna, która umożliwia dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta – 9 sal konferencyjnych, a także Sala Balowa o powierzchni 400 metrów kwadratowych.

Czterogwiazdkowy Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport to pierwszy hotel tej marki w Polsce. Obiekt posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o powierzchni prawie 764 mkw. W momencie otwarcia w 2003 roku obiekt był jedynym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Polsce. Sukces hotelu zapoczątkował inne inwestycje hotelowe zlokalizowane w pobliżu lotnisk w Polsce. Rocznie z usług hotelu korzysta prawie 90 tys. gości. Courtyard by Marriott Warsaw Airport był wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi nagrodami, m.in. był doceniany przez gości hotelowych, co uplasowało go w czołówce najlepszych hoteli tej marki na świecie.

– Uzyskany przez nasze dwa nasze hotele – Renaissance i Courtyard wynik ponad 80 proc. współczynnika polecenia hotelu ITR (Intent To Recommend) na podstawie kilku tysięcy ankiet z opiniami gości to wielkie wyróżnienie dla naszych pracowników i docenienie naszej codziennej pracy. Nasze przylotniskowe hotele Grupy PHH otrzymały te wyróżnienia spośród prawie setki hoteli franczyzowych marek Renaissance oraz Courtyard w państwach położonych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA). Zdobycie pierwszego miejsca za trzy kwartały 2022 r. jeszcze bardziej motywuje nas do dalszych wysiłków, aby zapewnić jeszcze wyższy standard usług dla naszych gości – podkreśla Sylwia Korzeniewska, dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport. 

INFORMACJA PRASOWA