Warszawskie hotele przy lotnisku Okęcie wyróżnione nagrodą Tripadvisor Travelers' Choice Award 2024

Warszawskie hotele przy lotnisku Okęcie wyróżnione nagrodą Tripadvisor Travelers' Choice Award 2024
Wszystkie obiekty Polskiego Holdingu Hotelowego zlokalizowane przy lotnisku Chopina w Warszawie zostały uhonorowane prestiżową nagrodą Tripadvisor Travelers' Choice Award 2024. Wśród wyróżnionych znalazły się Renaissance Warsaw Airport Hotel, Courtyard by Marriott Warsaw Airport oraz Hampton by Hilton Warsaw Airport.

Nagroda Tripadvisor Travelers' Choice przyznawana jest firmom, które konsekwentnie zdobywają wysokie oceny i recenzje od swoich gości. Hotele znalazły się w elitarnym gronie 10% najlepszych obiektów na świecie według użytkowników serwisu Tripadvisor.

Tripadvisor, amerykańska platforma znana z umożliwienia użytkownikom dzielenia się opiniami o hotelach, restauracjach i atrakcjach turystycznych, od dawna cieszy się zaufaniem podróżnych na całym świecie. Nagroda Travelers’ Choice opiera się na recenzjach i ocenach gości z ostatnich 12 miesięcy, co czyni ją wiarygodnym wskaźnikiem jakości.

„To dla nas ogromne wyróżnienie. Pozytywne opinie naszych gości motywują nas do dalszego podnoszenia standardów usług,” mówi Artur Derela, Dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel oraz Dyrektor Operacyjny Grupy PHH odpowiedzialny za region centralny.
W serwisie Tripadvisor Courtyard by Marriott Warsaw Airport zajmuje zaszczytne 2. miejsce spośród 155 warszawskich hoteli, Renaissance Warsaw Airport Hotel uplasował się na 10. pozycji, a Hampton by Hilton Warsaw Airport na 24.

INFORMACJA PRASOWA