Warszawski Courtyard jednym z najlepszych hoteli na świecie!

Warszawski Courtyard jednym z najlepszych hoteli na świecie!
Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel, będący częścią Polskiego Holdingu Hotelowego, z dumą ogłasza, że został ponownie wyróżniony przez sieć Marriott International. Hotel otrzymał prestiżowy Diamond Circle Award 2022, co umiejscowiło go wśród 20 najlepszych hoteli marki Courtyard na całym świecie.

Diamond Circle Award jest najwyższym wyróżnieniem przyznawanym przez sieć Marriott i stanowi wyjątkowe wyróżnienie dla hoteli z kategorii Marriott Select Brands Awards. Nagroda ta jest przyznawana przede wszystkim na podstawie opinii gości, wskaźnika polecenia hotelu (ITR - Intent To Recommend), wyników jakościowych oraz zgodności z wymaganiami marki.

Sukces Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel jest wynikiem zaangażowania całego zespołu pracowników, którzy nieustannie dążą do zapewnienia wyjątkowego doświadczenia dla swoich gości. Hotel jest dumny z wysokich ocen i pozytywnych opinii, które przyczyniły się do jego umieszczenia w elitarnej grupie 20 najlepszych hoteli marki Courtyard na świecie. Jest to także niezwykłe osiągnięcie dla Polski, ponieważ Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel jest jedynym hotelem w kraju i jednym z dwóch w Europie, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie.

Sylwia Korzeniewska, dyrektor generalna Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel, podkreśla znaczenie tej nagrody dla całego zespołu. Wyraża wdzięczność dla gości, którzy docenili wysiłek i poświęcenie pracowników hotelu. Hotel zapewnia doskonałe warunki i niezawodną obsługę, spełniając tym samym najwyższe standardy jakości, które są wymagane przez markę Marriott.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel to czterogwiazdkowy obiekt usytuowany naprzeciwko terminalu Lotniska Chopina w Warszawie. Jako pierwszy hotel marki Courtyard w Polsce, od 2003 roku zapewnia wygodne i luksusowe zakwaterowanie. Obiekt oferuje 241 przestronnych pokoi oraz 13 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni prawie 764 m kw.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel od samego początku odgrywał ważną rolę w rozwoju hotelarstwa w Polsce. Jako pierwszy hotel znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Polsce, był prekursorem dla innych inwestycji hotelowych w tym obszarze. Co roku, prawie 100 tysięcy gości korzysta z usług hotelu, co świadczy o jego popularności i zaufaniu, jakim cieszy się wśród podróżnych.

INFORMACJA PRASOWA