Tourism and Events Expo w Ostródzie

Tourism and Events Expo w Ostródzie

W dniach 8-9 października 2015 na terenie Expo Arena w Ostródzie będzie miała miejsce pierwsza edycja biznesowych targów turystycznych Tourism and Events Expo (TEE). To unikatowe wydarzenie na skalę Polski ma na celu wspieranie rozwoju i promocji branży turystycznej oraz zrzeszanie jej przedstawicieli z całej Europy.

Targi Tourism and Events Expo zostały stworzone na wzór największego tego typu przedsięwzięcia w Europie - Targów IBTM w Barcelonie, które znane są w wśród przedstawicieli branży turystycznej z całego świata. Ambicją organizatorów TEE jest stworzenie podobnego miejsca, które będzie łączyć branżę turystyczną z całej Europy.

Podczas trwających dwa dni targów, goście będą mieli okazję zapoznać się z ofertą turystyczną wystawców z Polski i zagranicy. Wśród bogatej oferty eventu znajdą się stanowiska hoteli, centr kongresowych, biur podróży oraz promocji miast i regionów. Zachęta do udziału w targach jest głównie kierowana do biur podróży, zajmujących się organizacją wyjazdów biznesowych, konferencyjnych czy integracyjnych. Organizatorzy spodziewają się gości z takich krajów jak: Szwecja, Holandia, Niemcy, Dania, Litwa, Rosja, Finlandii, Słowacji, Czech i wiele innych. Dużym atutem wydarzenia będzie giełda „Hosted Buyers”, która da uczestnikom możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych miedzy wystawcami, a gośćmi targów.

Główne tematy poruszane podczas tegorocznych TTE to turystyka branży MICE, ale także turystyka medyczna, dla seniorów i przyjazdowa. Celem wydarzenia jest również przedstawienie Polski nie tylko jako miejsce wspaniałej destynacji wypoczynkowej, ale także jako przestrzeń do różnorodnych form aktywnego spędzania czasu. Ciekawym tematem może okazać się również turystyka dla seniorów i przedstawienie sposobów jej wdrożenia w hotelach.

Wszelkie konferencje, prelekcje oraz szkolenia przygotowane zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających będą miały miejsce w nowoczesnej Expo Arenie w Ostródzie, która na czas wydarzenia zostanie oryginalnie zaaranżowana. Wnętrze zdominują drewniane dekoracje, które nawiązywać będą do malowniczej przyrody regionu Warmii i Mazur.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat wydarzenia oraz rejestracji można znaleźć na stronie: www.tourismpoland.pl.

INFORMACJA PRASOWA