Targi Medyczne i Farmaceutyczne w Warszawie

Targi Medyczne i Farmaceutyczne w Warszawie

Międzynarodowe Targi Medyczne oraz Farmaceutyczne WIHE to wydarzenia, których poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród przedstawicieli branży. Tematyka zdrowia, medycyny oraz farmacji, w tym roku zostanie poruszona po raz kolejny ponieważ 8 października na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI zorganizowana zostanie kolejna edycja spotkania.

Podczas Międzynarodowych Targów Farmaceutycznych wystawcy skupią się na prezentacji najnowszych rozwiązań i technologii stosowanych we współczesnej farmacji, czyli różnego rodzaju produktów, opakowań i surowców farmaceutycznych.

Targi zgromadzą przede wszystkim menadżerów firm farmaceutycznych, właścicieli hurtowni i aptek czy technologów. Dzięki nim specjaliści działający w przemyśle farmaceutycznym mają okazję do spotkania profesjonalistów z branży oraz kompetentnych odwiedzających. Targi są także szansą zdobycia wiedzy, która przyczyni się do rozwoju firm działających w branży farmaceutycznej oraz poprawy jakości wytwarzanych produktów.

Z kolei Międzynarodowe Targi Medyczne, które odbywać się będą równolegle posłużą prezentacji osiągnięć w dziedzinie nauk medycznych. Wśród wystawców znajdą się przede wszystkim producenci, hurtownicy, dystrybutorzy i sprzedawcy sprzętu medycznego oraz specjalistyczne media i przedstawiciele związku branżowych. Uczestnicy wydarzenia prezentować będą natomiast szeroki wachlarz produktów m.in. sprzęt medyczny, wyposażenie bloku operacyjnego, meble, materiały jednorazowego użytku, a także rozwiązania IT w medycynie.

Zarówno Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne jak i Medyczne zorganizowane zostaną na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Wydarzenie rozpocznie się 8 października tego roku i potrwa trzy dni.

Więcej informacji na stronach www.wihehospital.pl i www.wihepharmacy.pl

INFORMACJA PRASOWA