Szkolenie Złotego Standardu - trwają zgłoszenia

Szkolenie Złotego Standardu - trwają zgłoszenia
Skąd czerpać największe zyski? Jak rozliczyć ważne wydarzenie w hotelu? Jak zapobiegać nadużyciom i jak wynagradzać za pracę? - Zbliża się kolejne z cyklu szkoleń Złotego Standardu. Spotkanie poświęcone Kontroli i optymalizacji kosztów w działalności hotelowej już 19 i 26 września. Gospodarzami konferencji będą Puławy i Trójmiasto.

Nadchodzące szkolenie dedykowane jest m.in. właścicielom hoteli, menadżerom obiektów konferencyjnych, także szefom działów sprzedaży, marketingu i przedstawicielom z branży eventowej. Głównym tematem wrześniowego sympozjum będzie kontrola i optymalizacja kosztów w hotelu.

Szkolenie poprowadzi Piotr Tabor specjalista z zakresu zarządzania obiektami hotelarskimi i menadżer grupy hotelowej. Doświadczenie zdobywał pracując zarówno w obiektach dużych sieci hotelarskich jak i w hotelach niezależnych. Pod jego czujnym okiem uczestnicy spotkania będą wymieniać opinie na temat regulowania wydatków hoteli. Wspólnie będą zarażać się pomysłami, nabierać wiedzy i pozyskiwać nowe cenne kontakty w branży.

Zajęcia mają uczyć praktycznego sposobu radzenia sobie z problemami natury rozliczeniowej. Dać odpowiedź na to, jak organizować prace w hotelu by zmniejszyć koszty a jednocześnie utrzymać wysokie standardy.

Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach. 19 września w Hotelu Pałac Wieniawa w Rekowie Górnym k. Gdyni, a już w następnym tygodniu (27 września) w Hotelu Trzy Korony w Puławach.

Zgłoszenia można nadsyłać do 13 września na adres: [email protected]

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj

Więcej na www.zlotystandard.info

INFORMACJA PRASOWA