Symposium Cracoviense lokalnym partnerem kongresu ICCA.

Symposium Cracoviense lokalnym partnerem kongresu ICCA.

Symposium Cracoviense, PCO istniejące na polskim rynku od 1998 roku jest lokalnym koordynatorem kongresu ICCA International Congress and Convention Association, wydarzenia, które co roku gromadzi profesjonalistów przemysłu spotkań z całego świata i które po raz pierwszy odbywa się w Polsce, w dniach 6-9 listopada 2022r. w Krakowie. Tegoroczny kongres ICCA to to już dzisiaj ponad 750 delegatów, 65 międzynarodowych stowarzyszeń, 45 interaktywnych sesji, wystąpienie key note speakera w formie Hologramu oraz 104 prelegentów. 

Sesje edukacyjne koncentrują się na czterech kluczowych filarach: różnorodności, integracji, dziedzictwa i zrównoważonego rozwoju. Będzie to jeden z najbardziej zrównoważonych kongresów ICCA, podczas którego mierzony będzie ślad węglowy. 

Tegoroczny kongres to także Forum Młodych Profesjonalistów, ICCA Innovation Challenge oraz Noc ICCA Challenge. 

Anna Jędrocha, Prezes Symposium Cracoviense powiedziała: „Produkcja wydarzenia odbywa się na najwyższym poziomie pod kątem zarówno merytoryki jak i innowacyjnych rozwiązań, a obecność na nim najbardziej doświadczonych specjalistów w zakresie organizowania międzynarodowych kongresów jest nie tylko ogromną szansą dla polskiej branży, ale także nie lada wyzwaniem, aby sprostać ich oczekiwaniom”. 

Symposium Cracoviense od lat jest aktywnym członkiem ICCA. Uczestniczyło również od samego początku w staraniach o pozyskanie wydarzenia do Krakowa, a Anna Górska, Doradca Zarządu w firmie, pełni funkcję Członka Zarządu ICCA, reprezentując sektor Zarządzania Spotkaniami (Meetings Management).

Autor: Anna Górska, Doradca Zarządu Symposium Cracoviense, Członek Zarządu ICCA, Wiceprezes Zarządu SKKP