Stradom House Autograph Collection by Marriott z nagrodą T&C Hotel Awards 2024!

Stradom House Autograph Collection by Marriott   z nagrodą T&C Hotel Awards 2024!

Stradom House Autograph Collection - luksusowy hotel usytuowany w samym sercu Krakowa, został wyróżniony w renomowanym amerykańskim konkursie T&C Hotel Awards 2024, organizowanym przez magazyn Town & Country. W konkursie, który zgromadził 172 hotele z całego świata, Stradom House zdobył prestiżowe miejsce jako jedyny polski obiekt, doceniony przez panel 37 ekspertów i dziennikarzy.

Laureaci Hotel Awards T&C 2024 zostali podzieleni na sześć kategorii, a Krakowski Stradom House został uhonorowany w kategorii "The Best New Hotels in Cities", stojąc obok najbardziej renomowanych obiektów, takich jak Le Grand Mazarin w Paryżu, At Sloane w Londynie, Six Senses Rome w Rzymie czy The Fifth Avenue Hotel w Nowym Jorku. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza pozycję Stradom House jako symbolu luksusu w Krakowie.

Położony pomiędzy historycznym Zamkiem Królewskim a malowniczą dzielnicą Kazimierz, Stradom House oferuje 125 luksusowych pokoi, których design nawiązuje do bogatego dziedzictwa Krakowa i stylu lat dwudziestych XX wieku. Perłą w koronie hotelu jest Chapel Loft - apartament o powierzchni 155 metrów kwadratowych, wyposażony we własną kuchnię, fortepian i kolekcję winyli.

Izabela Lis Ozimek, dyrektor hotelu Stradom House Autograph Collection by Marriott, wyraziła swoją dumę z wyróżnienia, podkreślając, że od samego początku celem było stworzenie wyjątkowego miejsca, które inspiruje i zachwyca każdego odwiedzającego Kraków. Wyjątkowość Stradom House podkreśla również jego przynależność do Autograph Collection, luksusowej sieci należącej do marki Marriott, która gromadzi tylko najbardziej ekskluzywne inwestycje hotelarskie.

Stradom House Autograph Collection to nie tylko hotel, ale także lifestyle destination w Krakowie, oferujący bogatą gamę doświadczeń dla swoich gości, od luksusowych spa po wyjątkowe restauracje serwujące dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej w nowoczesnym wydaniu. Dla osób szukających relaksu i wytchnienia, hotelowy spa & wellness SÓL to idealne miejsce, gdzie atmosferę kreuje znana londyńska senselierka Alexandra Soveral.

Nagroda T&C Hotel Awards 2024 to nie tylko prestiżowe wyróżnienie dla Stradom House, ale również potwierdzenie dla wszystkich gości i turystów z całego świata, że ten wyjątkowy hotel to doskonały wybór dla tych, którzy pragną spędzić niezapomniane chwile w magicznym Krakowie.

INFORMACJA PRASOWA